Data Market Services (DMS) Accelerator та European Data Incubator

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія Zabala Innovation Consulting продовжує прийом заявок на участь у програмах Data Market Services (DMS) Accelerator та European Data Incubator!

Market Services (DMS Accelerator)

Market Services (DMS Accelerator) — це програма, створена для підтримки малих та середніх бізнесів, а також їх стартапів. Компанії мають можливість прокачати свої стартапи в таких сферах як стандартизація даних, акселерація, юриспруденція, маркетинг, промоція, робота з даними та збір коштів.

Після завершення реєстрації буде обрано 50 компаній та стартапів, які братимуть участь у 6-місячній онлайн-програмі прискорення, що буде представлена на TNW2020 конференцій в Амстердамі.

Крім того, найактивніші учасники програми отримають запрошення на найкращі стартап-заходи у Європі: TNW Conference, South Summit, EBDVF, Pixels Camp та багато інших! Компанії матимуть можливість надати заявки на участь у програмах мобільності, які створені для європейської інтернаціоналізації стартапів.

Реєстрація триватиме до 31 травня. Для участі у програмі реєструйтесь за посиланням.

Більш детальну інформацію шукайте на сайті програми, а також в Linkedin.

European Data Incubator

European Data Incubator — це інкубаційна програма для розвитку Big Data стартапів. 35 обраних компаній матимуть можливість отримати фінансування до €100K на розвиток стартапів, безкоштовні семінари та воркшопи від менторів, можливість співпрацювати з великими корпораціями.

Програма триватиме з серпня 2020 року до квітня 2021 року.

Реєстрація триватиме до 17 червня. Для участі у програмі реєструйтесь за посиланням.

Більш детальну інформацію шукайте на сайті програми!

Коментарі