Чим зайняти дітей на карантині?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Привіт! Карантин продовжується, і працювати віддалено стає все складніше. Тим паче, якщо в тебе діти дошкільного віку. Працюючи вдома, важко бути у ролях батьків та працівників одночасно.

Проте не впадай у відчай: ми підготували для тебе лайфхаки, які допоможуть зайняти дітей, щоб ти міг спокійно попрацювати:

  1. Гра «знайти щось»: роздрукуй або покажи в електронному вигляді дитині картинку із безліччю майже однакових предметів, поміж яких потрібно знайти щось відмінне. Наприклад, пінгвіна серед туканів, чи людину у светрі серед безлічі людей на пляжі. Таких ігор на просторах Інтернету безліч.
  2. Пограйте у хованки. Запропонуйте дитині, щоб ви сховали одну з її іграшок, а вона спробувала її знайти.
  3. Використовуй скотч. З його допомогою можна зробити на підлозі залізну дорогу або трасу для гонок. Крім того, можна зробити павутиння зі скотчу: приклеїти хаотично до двох стін скотч, через який потрібно пройти і не зачепитись.
  4. Запропонуй дитині сходити у зоопарк, океанаріум, театр, або подивитись на Землю з космосу. Навіть онлайн така подорож буде захоплюючою.

Використовуй ці лайфхаки, щоб у тебе з’явились додаткові дві-три години спокійного часу. Проте не забувай, що робота — це важливо, однак приділяти час своїм дітям ще важливіше. Тож долучайся до ігор разом з ними після того, як виконаєш роботу.

Залишайся вдома, проводь час з користю та розважайся разом з рідними. А команда Харківського ІТ Кластеру підготує для тебе ще більше корисних лайфхаків.

Коментарі