Kids2IT: IT-ручка та годинник першої допомоги: чим дивували студенти Харківського комп’ютерно-технологічного фахового коледжу ХПІ?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

21 січня Kharkiv IT Cluster завітав до студентів Харківського комп’ютерно-технологічного фахового коледжу ХПІ, щоб на практиці розвіяти популярні міфи про ІТ та допомогти створити власний продукт. Для студентів цього коледжу ІТ — це буденність. Попри те вони із захопленням приєднались до обговорення варіативності професій у цій сфері.

 Мета нашого візиту також полягала в ознайомлені учасників зустрічі із повним циклом розробки власного продукту. У результаті продуктивного спілкування і гри ми отримали дві креативні концепції.

🌟ІТ-ручка

IT-ручка дозволить вам стежити за рівнем забруднення повітря у кімнаті та за вікном. Завдяки їй можна кожен день дізнаватись абсолютно точну температуру на вулиці та слухати улюблені пісні. Ручка була вигадана як для звичайного використання вдома, так і у фермах, де потрібно контролювати вологість та температуру. Студенти  презентували свою розробку у вигляді макета і оцінили такий продукт у 563$, так як така ручка виконує безліч функцій.

🌟 Годинник першої допомоги

Це годинник, який дозволяє робити діагностику серцево-судинних захворювань. Завдання команди — знайти рішення як запобігти виникненню цих хвороб. Ключовою метою команди було встановити прямий зв’язок годинника із лікарем і фахівцем, які роблять діагностику. Студенти презентували нам макет такого годинника.

Відгуки учасників

💭 «Мені сподобалась презентація Kharkiv IT CLuster та ціль цієї гри. Це 一розвиває навички hard skills і soft skills. Досить різнобічна гра і круто те, що воно включає всі етапи виробництва проєкту», 一 говорить Микола, студент 3 курсу.

😊 Kharkiv IT Cluster радий знайомству зі студентами Харківського комп’ютерно-технологічного фахового коледжу ХПІ та чекає нових зустрічей! 

Коментарі