Житловий комплекс “YARD”

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
БУДИНОК НАВКОЛО ВАС

Респектабельна інтелігентність. Саме так позиціонує новий проект будівельна корпорація «Авантаж». Ані більше, ані менше. Інакше й бути не може — Задержпром’я зобов’язує.

Мабуть, це символічно, що практично рівно за 100 років після початку освоєння цих місць тут починається будівництво об’єкта, який не тільки не зіпсує унікальний ландшафт, а навпаки, буде респектабельно й інтелігентно вплетений у неоціненну тканину району. А ще стане своєрідним вектором історичної спадкоємності та розвитку. Історія мусить тривати будь-що-будь. Історія красивого, зручного, безпечного й турботливого простору.

Шість корпусів змінної поверховості ЖК «Yard» стануть новою домінантою Задержпром’я. Будувати в такому місці — велика відповідальність: професійна, моральна, історична. Відразу попередимо важке зітхання патріотів харківської старовини, істориків і урбаністів: жоден мікрон знаменитого ландшафту не постраждає. Безцінного баугаузу, зелених зон, аури — історичної, ментальної та архітектурної — не торкнеться ківш екскаватора.

Світло й повітря, лаконічність і чистота ліній. Строга колірна гама додає фасаду держпромівської монументальності. Фактура червоної цегли римується з глянцем світло-сірого каменю. Архітектура ґрунтується на ідеї виділення прямокутних обсягів у тілі кожної секції. Водночас блоки будівлі позначені різними кольорами облицювальної плитки. Фасадна архітектура створює єдину гармонійну структуру, підкреслює строгість і лаконічність форм будівель, надає майже невагому легкість. В обробленні застосовуються натуральний клінкер, матеріали з текстурою натурального каменю та стильні металеві елементи.

YARD3-scaled-414x233 Житловий комплекс “YARD”

ДВІР ВСЕРЕДИНІ ВАС

У ЖК «Ярд» панує атмосфера рафінованого усамітнення. З цим будинком вам цікавіше, ніж із містом. Живете в центрі, але не поспішаєте користуватися його благами. Із задоволенням залишаєте квартиру, але лише для того, щоби спуститися у фітнес-центр, крамницю чи ресторан. Або відвести дитину в садочок, який розташувався в одній із секцій.

А може, зустрітися з друзями у дворі?.. Серце й сенс нового комплексу це, власне, ЯРД — ДВІР. Це не паркування з хирлявими вкрапленнями клумб і дитячих гірок, а саме ДВІР. Перший і єдиний у своєму роді!

Розкішний і зручний. Тут зможете насолоджуватися ароматом квітучих лип і милуватися яскравими шапками гортензій. Квіти, дерева, чагарники, ілюмінація — усе влаштовано так, щоби з кожної ділянки двору, з кожного вікна можна було милуватися краєвидом будь-якої години, будь-якої пори року.

Спокійний та турботливий. Ніяких автомобілів — усі вони усамітняться в просторому підземному паркінгу на понад 200 місць. Лавки, альтанки, перголи ваблять прохолодною тінню в спеку й затишком — у вітряну погоду.

Ігровий та безпечний. Дитячі й спортивні майданчики виконані за авторським проектом із натуральних і екологічних матеріалів: мотузкових конструкцій, модулів із дерева, прогумованого покриття, що добре амортизується.

Рідний та улюблений. Двір закритий для сторонніх, але для вас він — душа нарозхрист. А на відстані витягнутої руки — насичене академічне середовище й соціальна інфраструктура. Дорога до шкіл, провідних вишів країни, лікарень, торговельних і розважальних центрів, об’єктів культури забере від 2 до 10 хвилин пішої ходи.

YARD-scaled-414x233 Житловий комплекс “YARD”

ХОЛ, ОДЯГНУТИЙ РОБЕРТО КАВАЛЛІ

Проект передбачає функціональні рішення — від компактних студій до чотирикімнатних дворівневих апартаментів. Високі стелі, панорамні вікна, кілька десятків планувань, варіативність щодо зонування площ — усе це дає змогу втілити інтер’єр з урахуванням бажань всіх і кожного.

У кожній секції — два безшумні ліфти, що зі швидкістю, комфортом і надійністю преміум класу перемістять мешканців і вантажі на будь-який поверх або підземний рівень. Тепло й затишок у комплексі — зона відповідальності дахової котельні, обладнаної потужними, безшумними й безвідмовними нідерландськими котлами «Rendamax». Це, мабуть, найкрутіший виробник подібного устаткування в Європі за останні 70 років.

Автоматична система контролю й управління доступом забезпечить тотальну приватність і безпеку: доступ в лобі — з картою мешканця, доступ до паркінгу — з міткою або через розпізнавання номера. Відеоспостереження в громадських місцях будівлі, зокрема по периметру і на території двору — ще одна запорука спокою і порядку.

ЖК «Ярд» приховує не тільки перший концептуальний двір, а й досконалу розкіш! По суті, це перший у Харкові дизайнерський будинок. В оформленні лобі — вхідних груп і холів — будуть застосовані проекти й матеріали, розроблені в бюро легендарної зірки модного світу — Роберто Каваллі! Попри те, що його колекції часто-густо бувають агресивно еклектичними, у «Ярді» втіляться принципи сучасного мінімалізму. Використання природних фактур — металу та мармуру — додасть лобі атмосфери благородства.

Стриманий на відтінки мармур органічно вбирає колірний настрій простору.

Цей матеріал поєднує масивну ґрунтовність із візуальною легкістю. Матові відблиски металу вдало працюють у парі з тоном плитки й ненав’язливо контрастують із поверхнею каменю. У такий спосіб багатство інтер’єру розгортається не в надлишку деталей, а в тонкій взаємодії фактур.

Справжній подарунок долі — квартири з терасами. Ще ніхто і ніколи не милувався такими краєвидами з такої висоти, з такого ракурсу. Неповторні світанки, грандіозні заходи, найромантичніше зоряне небо над вічними символами Харкова. Щодень, з року в рік. Це не просто бонус, родзинка або додаткова вартість у ціні квартири. Це про якість світовідчуття, яке не купити за жодні гроші.

Коментарі