Конкурс ідей ІТ-проєктів на тему екомобільності від Intellias і Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Пропонуй ідею екомобільного IT-проєкту та реалізуй його з професіоналами з Intellias.

Kharkiv IT Cluster і Intellias запрошує пропонувати ідеї ІТ-проєктів, спрямованих на розвиток сталої мобільності.

У межах Boot Camp від Kharkiv IT-Cluster компанія Intellias обере найкращу ідею ІТ-проєкту на велотематику.

Переможці зможуть реалізувати проєкт під менторством досвідчених фахівців із компанії.

Реєстрація на Boot Camp тут

«Ми в Intellias хочемо бачити українські міста сучасними, сталими та екомобільними. Як технологічна компанія ми маємо вражаючий досвід в автомобільній індустрії та розробляємо передові рішення в галузі навігаційних сервісів. Нам цікаво застосувати цей досвід для покращення міського середовища», — розповідає Михайло Пузраков, Executive Chairman & COO компанії.

Фокусом корпоративної соціальної відповідальності Intellias є екомобільність. У компанії вже існує сильна велокультура — офіси, облаштовані велопарковками та душовими, спеціалісти разом беруть участь у публічних заїздах, проводяться внутрішні заходи на велотематику. А біля львівського офісу нещодавно встановили швидкісні зарядні станції для електромобілів, якими можна користуватися безкоштовно. Надалі планується розширювати цей напрям, популяризувати велокультуру та долучатися до нових проєктів у цій сфері.

thumb_4916_event_media_extra Конкурс ідей ІТ-проєктів на тему екомобільності від Intellias і Kharkiv IT Cluster

Участь у проєкті Boot Camp — це можливість отримати перший практичний досвід і створити корисний для міста ІТ-проєкт.

Кому буде цікаво:

– випускникам технічних спеціальностей;
– випускникам маркетингових та PR-спеціальностей;
– випускникам ІТ-курсів.

Старт розробки: квітень 2021 р.
Презентація готових проєктів: травень 2021 р.

Для участі потрібно зареєструватися до 31 березня за цим посиланням.

Реєстрація тут

Intellias — це одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові та Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі та представництва в Німеччині, США й Саудівській Аравії. Зараз в Intellias працюють понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 — переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг у Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua. У 2020 р. отримала таке ж звання від легендарного видання Forbes. У 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».

Коментарі