Kids2IT Харків

Благоустрій міста та як підготуватися до зими — ідеї від студентів Політехнічного коледжу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Уже вкотре команда Kharkiv IT Cluster проводить профорієнтаційни ігри Kids2IT для студентів Харківського політехнічного коледжу. Цього разу ми зібралися в дуже дружній атмосфері та розробили декілька проєктів, що є актуальними для осені 2022 року.

Так, одна з команд розробила шкарпетки з підігрівом до потрібної температури. Слоган розробників — «Гріє ніжки й сердце».

«Поки що ми маємо логотипи таких відомих брендів як Gucci та SupreMe, проте сподіваємося, що одного разу зможемо зробити колаборацію зі шкарпетками «Житомир», — жартує команда розробників.
Kopyya-Kids2IT-28.09-zal-1-414x233 Благоустрій міста та як підготуватися до зими — ідеї від студентів Політехнічного коледжу

Інша команда також обрала не менш актуальний напрям — розумні лавочки. Проєкт пронизаний сучасними технологіями: сонячні батареї, система регульованого підігріву в будь-яку пору року, різноманітні роз’єми для зарядки пристроїв та навіть роздача Wi-Fi.

Учасники надихнулися альтернативами, що вже існують, та додали декілька відмінностей до свого проєкту. Наприклад, сонячні панелі будуть підключені до центральної мережі та у випадку перебоїв з електропостачанням зможуть подавати електроенергію і до житлових будинків, які знаходяться неподалік. 

Kids2IT-28.09-Room-2-414x233 Благоустрій міста та як підготуватися до зими — ідеї від студентів Політехнічного коледжу

У такий спосіб пройшла наша чергова зустріч у рамках проєкту Kids2IT! Серед цікавого та дуже приємного для команди Kharkiv IT Cluster — студенти Політехнічного коледжу оцінили гру на 10 з 10 балів. 

А якщо ви бажаєте провести таку гру у вашій шкільній групі, то запрошуємо вчителів зареєструватися для участі. Ознайомитися з правилами можна тут.

Коментарі