Благодійний фонд SоftServe “Відкриті очі”

327 тонн гумдопомоги з 11 країн. Благодійний фонд SоftServe “Відкриті очі” оприлюднив звіт за період війни

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Благодійний Фонд “Відкриті очі”, заснований при ІТ-компанії SoftServe, опублікував звіт за пів року роботи в умовах війни. За цей період команді фонду вдалось запустити роботу нових волонтерських центрів закордоном, налаштувати мережу партнерів, доставити в різні точки України сотні тон гумдопомоги та проїхати тисячі кілометрів – для того, аби рятувати українські життя та наближати перемогу.

Від початку війни, фонд відкрив три нових волонтерських хаби закордоном – у Вроцлаві, Варшаві та Остіні (США) та налагодив партнерство з 57 громадськими організаціями в 11 країнах світу. Завдяки цьому, українці, постраждалі від війни, отримали 327 тонн гуманітарної допомоги, включаючи медикаменти, їжу, одяг, дитячі товари. Загалом, допомога була доправлена до кількох десятків українських міст.

Окремим напрямком роботи фонду “Відкриті очі” стала підтримка медзакладів, в тому числі військових госпіталів, яким передали понад 24 тисячі ящиків медикаментів. Туди увійшли глюкометри, катетери, турнікети, медикаменти та інші необхідні для порятунку життів речі.

Також фонд передав 15,673 одиниці персонального захисту для військових, серед яких бронежилети, захисні шоломи, термобілизна, тепловізори, біноклі. Окрім того, надав 5,800 одиниць техніки (комп`ютери, модеми, Starlink) для роботи як громадських та урядових організацій, так і військових.

“З початком війни, нашим основним фокусом стала допомога Україні та українцям. Щоденно величезна команда з 400 волонтерів в різних країнах світу, працює над тим, аби знайти та передати необхідну допомогу тим, хто захищає свою землю, своїх рідних від агресора та підтримати тих, хто постраждав від війни. Цей звіт підсумовує перші пів року нашої роботи у такому форматі, однак ми не спиняємося і продовжуємо всіма зусиллями наближати нашу перемогу. Ми вдячні всім нашим партнерам, волонтерам та усім, хто підтримував наші проєкти”, – коментує директорка Благодійного фонду “Відкриті очі” Вікторія Міщук.

Окрім співфінансування гуманітарних місій фонду з початку війни, у липні, SoftServe виділив фонду кошти на закупівлю 29 швидких для найгарячіших точок фронту. Станом на вересень, за кордоном закупили та передали на потреби захисників вже 20 карет. Проєкт планують завершити у листопаді.

Загалом, фонд акумулював більше 1 мільйона доларів пожертв – як від працівників компанії та громадян України, так і донейтів з закордону.

Про Благодійний Фонд «Відкриті очі»

Корпоративний Благодійний фонд «Відкриті очі» був заснований у 2014 компанією SoftServe. На початку Фонд відігравав роль внутрішнього майданчика для збору коштів та реалізації благодійних проектів працівників компанії, до яких вони також долучались як волонтери. У 2017 році фандрайзингова платформа Фонду стала відкритою для зовнішніх донорів. З цього часу не лише працівники SoftServe, але й усі охочі мають можливість долучатися до фінансування благодійних ініціатив Фонду.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. SoftServe отримав міжнародну нагороду
  2. SoftServe Ambulance03
  3. SoftServe_Пів року війни

Коментарі