Битва університетів: вдалий crash test для студентів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

24 березня Інвестиційна платформа Startup.Network спільно з Kharkiv IT Cluster провели Битву університетів в Харкові на базі Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Це унікальний в своєму роді захід бізнес формату, який спрямовано на підтримку студентського підприємництва. Кожен учасник не тільки отримує досвід спітчу перед потенційним інвестором, захищає честь своєї Альма Матер, а й слухає поради від експертів, які вже досягли успіху в своїй галузі.
Першими учасниками масштабної “Битви університетів” в Харкові стали студенти Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Національного технічного університету «Харківський політехнічних інститут» та Харківського національного університету радіоелектроніки.
Керівники та експерти компаній-учасників Kharkiv IT Cluster стали членами журі “Битви Університетів” – це AltexSoft, Artjoker, ART LEMON, INSART, NIX Solutions, SoftServe, Videal, X1 Group. Роман Катеринчик, CEO Artjoker, виступив перед студентами, поділився спогадами, що саме в цій аудиторії здавав вступний іспит в ХАІ, й порадів, що автори проектів шукають нові шляхи розвитку, а не йдуть за стандартним – “університет – робота в аутсорс компанії”. Команди стартаперів презентували 15 класних ідей: зарядку-йойо; VR-симулятор для навчання водінню; шопінг-хелпери; сервіс для призначення зустрічей; навігаційну систему для безпілотників; трекер співробітників; сервіси для створення інтерактивних відео, а також інтерактивних презентацій; програму підвищення KPI співробітників; систему нотифікації мешканців; штучний інтелект для навчання підлітків; девайс для аналізу стану здоров’я і т.п.
Лідером гонки став проект по створенню інтерактивних презентацій, який проявив себе під час конкурсу – саме він допоміг порахувати голоси аудиторії. А приз глядацьких симпатій отримав сервіс для створення інтерактивних відео.
Вітаємо ХНУРЕ з перемогою, а також бажаємо всім учасникам успіхів з їх проектами. Ваші ідеї варті уваги і здатні зробити наше життя кращим!

Коментарі