Go To Business

Безкоштовна програма розвитку інноваційних ідей у сфері Agri Food

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Radar Tech за підтримки EIT Food (найбільшою та найдинамічнішою спільнотою харчових інновацій у світі), запустили програму розвитку інноваційних ідей у сфері Agri Food – Go To Business.

Go To Business – програма підтримки підприємницьких талантів у сфері Agri Food для українців, які бажають розвивати свої ідеї та перетворювати їх на бізнес. Завдяки участі у програмі учасники отримають практичні рекомендації щодо заснування та розвитку інноваційного бізнесу.

Навчальна програма триватиме 2 тижні та включатиме в себе 6 воркшопів, які охоплять всі основні етапи розвитку стартапу на ранній стадії: від ідей та розробки бізнес-моделей до фінансування стартапу та його презентації. У фіналі програми учасники з найкраще пропрацьованими рішеннями отримують фінансові та інші призи, з переліком яких можна ознайомитися на сайті.

До участі у програмі запрошуються команди та індивідуальні учасники з рішеннями на рівні ідеї, або прототипу в Аgri Food. Протягом 2 тижнів учасники будуть працювати над удосконаленням власних рішень, виконуватимуть домашні завдання від провідних лекторів у сфері бізнесу та технологій. У фіналі програми матимуть можливість презентувати власні рішення. Учасники з найкращими результатами отримають призи.

Для участі у програмі необхідно заповнити реєстраційну анкету на сайті програми до 23 листопада, попередньо ознайомившись з усією детальною інформацією. Результати відбору оголосять 25 листопада.

Сайт проєкту

Для детальної інформації звертайтеся:
mromanova@radartech.com.ua / info@radartech.com.ua – Марія Романова, CEO Radar Tech та керуюча програмою Go To Business

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі