Асоціація “IT Ukraine” пропонує допомогу білоруським IT-компаніям

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

В Білорусі триває четвертий день протестів, третій день в країні переживають шатдаун і місцеві IT-компанії. Через відключення Інтернету, відсутність мобільного зв’язку більшість з них не можуть працювати та виконувати свої зобов’язання перед клієнтами та партнерами, що несе за собою фінансові та репутаційні збитки.

Асоціація “IT Ukraine” усвідомлює всю складність ситуації для IT-бізнесу, тож пропонує базову підтримку в Україні, яка дозволить зберегти відносини з клієнтами та партнерами та продовжити роботу над діючими проєктами.

Чим ми можемо допомогти IT-компаніям, які розглядають можливість або вже готові до вимушеного переїзду в найближчий час до України:

  • готові надати необхідну юридичну допомогу;
  • допоможемо у виборі офісу або робочого простору для команди;
  • посприяємо консультаціями / контактами у налагодженні фінансових питань, необхідних для ведення бізнесу.

Якщо вам потрібна наша допомога / консультація, телефонуйте +38 (099) 266 39 03, або пишіть листа на пошту office@itukraine.org.ua.

Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”: “Асоціація об’єднує більше 50 компаній в Україні, деякі з яких мають офіси і в Білорусі. Розуміємо, що колеги опинилися в складній ситуації. Тож ми готові надати допомогу білоруським IT-компаніям в забезпеченні умов для релокації команд або їхнього бізнесу. Це дозволить їм зберегти контракти з клієнтами та партнерами та продовжити роботу над діючими проєктами. В єдності і підтримці наша сила!”

Коментарі