Artjoker організував першу зустріч в рамках циклу семінарів для технарів "Клуб Большого Мозга"

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

12 липня в Fabrika.Space команда Artjoker організувала першу зустріч “Клуба Большого Мозга” – JS Evening. Івент зібрав понад 100 учасників.
Три спікера протягом трьох годин ділилися своїм досвідом, розкривали секрети проектів і “палили фішки”. А в перервах учасники заводили корисні знайомства і обговорювали технології за кавою з капкейком.
image3 Artjoker організував першу зустріч в рамках циклу семінарів для технарів "Клуб Большого Мозга"
Мета заходу – розвиток технічного ком’юніті в Харкові шляхом проведення циклу семінарів від практиків-програмістів.
Про що говорили спікери JS Evening?
CTO Wookieelabs Сергій Цапенко розповідав про роботу з React Native. Він розповідав, як боротись з викликами, про які не напишуть в загальній документації. Також спікер давав корисні поради про те, як “перевикористати код”.
Головний меседж виступу – “З React Native варто працювати, оскільки це раціональніше, ніж підтримувати дві окремі бази – iOS і Android.”
image6 Artjoker організував першу зустріч в рамках циклу семінарів для технарів "Клуб Большого Мозга"
Андрій Каннуніков – тренер javascript.ninja – ділився секретами ассинхронності в Redux, порівнював переваги і недоліки Saga vs Thunk. Подача доповіді була незвичайною, наприклад, спікер провів порівняння технології з казино.
image1 Artjoker організував першу зустріч в рамках циклу семінарів для технарів "Клуб Большого Мозга"
Technology Expert at Dev-Pro.net Микола Лотоцький ділився інсайдами про Vue.js і надихав на роботу з Angular: “Розробники вирішили придумати власну структуру і зробили машину, яка потихеньку видавлює всіх конкурентів”.
image5 Artjoker організував першу зустріч в рамках циклу семінарів для технарів "Клуб Большого Мозга"
Виступи супроводжувалися питаннями, обговореннями і жартами на тему розробки, що зробило івент не тільки серйозним, а ще й атмосферним. Крім того, за жартівливими метафорами часто ховалися поради для учасників, як у випадку з React Native – “Не было печали – апдейтов накачали”.
Завершився захід розіграшем фірмових призів від компанії Artjoker.
image4 Artjoker організував першу зустріч в рамках циклу семінарів для технарів "Клуб Большого Мозга"
Організатори вже готують наступну зустріч “Клуба Большого Мозга” – на цей раз темою івенту буде Back End розробка. Слідкуйте за новинами.

Коментарі