🥶 Айсбрейкер – не криголам. Лекція впевненості від Junior Club 😸

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

17-го лютого в онлайні відбулася лекція від Quantum у рамках проєкту Junior Club від Kharkiv IT Cluster

💭 Самопрезентація — це навичка чи просто вміння гарно говорити? Як не налажати під час презентації та навіщо готуватися до інтерв’ю? І хто такі ці ваші айсбрейкери? Усі ці питання розкрила Катерина Бочкарьова, HR Business Partner у компанії Quantum.

❄ Айсбрейкер — це така невеличка бесіда на будь-яку тему, що дозволяє побороти ту саму тишу на початку будь-якого інтерв’ю або іншої зустрічі.

🌸 На початку лекції Дар’я Таманова, Employer Brand Manager у Quantum провела невеличкий айсбрейкер, щоб усім було комфортно та легше почати комунікацію. 

💫 Для успішного проходження інтерв’ю потрібно мати не тільки гарні практичні навички, а й правильно себе подати. Під час співбесіди також важливо мати чудовий зовнішний вигляд. Важливо використовувати гумор у розумних рамках. Катерина порадила також мати при собі невелике саммарі своїх досягнень та того, що ви будете говорити.

🧐 Також не варто нехтувати репетицією своєї самопрезентації, бо вона допоможе не розгубитись під час промови та говорити впевнено та спокійно. 

Ми дуже вдячні компанії Quantum за цікаву та корисну лекцію! А також особисто Катерині та Дар’ї за цікаву та практичну лекцію, де кожен міг побороти свою сором’язливість та зрозуміти чому якісна самопрезентація — це важлива навичка.Унікальний проєкт Junior Club від Kharkiv IT Cluster дає можливість молодим і талановитим людям розвиватися та здобувати цінний досвід для свого майбутнього в ІТ. Долучайся! 🤘

Коментарі