Зустріч із CEO німецького ангельського інвестиційного фонду: Нові перспективи для інвестицій в ІТ України

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Нещодавно відбувся It Brunch Kharkiv IT Cluster разом зі Штефаном Шандера, CEO німецького ангельського інвестиційного фонду «Gigahertz Ventures».

За власним бажанням Штефан вирушив до України в Харків, щоб поділитись інсайтами та досвідом.

Це були неймовірний виступ перед спільнотою Харківського ІТ Кластера на нещодавньому Annual General Meeting 2023, а також особиста офлайн зустріч з керівниками ІТ-компаній об’єднання, де щомиті відчувалась щира відкритість Штефана до підтримки рідного Харкова та харків’ян.

Ми дізнались про історію розвитку сфери бізнес-ангелів у Німеччині, особливості інвестування у hardware, а також засади співпраці з ангельськими інвесторами та як її правильно будувати.

⚡️ Штефан поділився власним досвідом із розвитку інвестиційної культури в Німеччині та наголосив на його важливості для українських підприємців та інвесторів.

1-scaled-414x311 Зустріч із CEO німецького ангельського інвестиційного фонду: Нові перспективи для інвестицій в ІТ України

⚡️ Обговорили особливості та виклики інвестування в апаратні стартапи, зокрема, важливість розуміння циклів розробки та серійного виробництва.

2-4-414x233 Зустріч із CEO німецького ангельського інвестиційного фонду: Нові перспективи для інвестицій в ІТ України

⚡️ Учасники отримали поради щодо будування ефективних співпраць з бізнес-ангелами, визначаючи ключові елементи успішної взаємодії та партнерства.

Наприкінці Штефан вразив учасників особистими історіями участі в проєктах евакуації та гуманітарної допомоги в Україну під час війни, та підкреслив, наскільки стратегічно важливо для країни залучати інвестиції в українські компанії тут і зараз.

Ця зустріч стала початком створення мосту між бізнес-ангелами Німеччини та України для спільних ініціатив з гуманітарної підтримки та допомоги, проєктів відновлення та реновацій, залучення інвестицій в ІТ-бізнес України в надскладних умовах воєнного конфлікту на Україні 💛💙

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Коментарі