
Понад 2500 учасниць: як пройшла She is Tech Conference
Підсумки конференції She is Tech, масштабної онлайн-події від Intellias за підтримки ООН Жінки, яка об’єднала понад 2500 провідних спеціалісток з усього світу
25 січня топменеджерки, підприємниці, керівниці напрямів та громадські діячки із Європи і США понад 10 годин дискутували про виклики для жінок в ІТ та ділились особистими історіями успіху. Розповідаємо найголовніше про She is Tech та даємо усім охочим унікальну можливість переглянути записи конференції.
Записи усіх розмов та тематичних дискусій шукайте за посиланням.
«Це була чудова можливість обмінятись думками із лідерками технічних компаній. Послухати про труднощі, перемоги та досягнення, які траплялись і трапляються на їхньому кар’єрному шляху. З нетерпінням чекаю можливостей, аби мотивувати ще більше жінок до початку технічної кар’єри. Сподіваюся, що статистика кардинально зміниться, коли моя дочка розпочинатиме свою дорогу», – Нашіра Спенсер, модераторка.
She is Tech у цифрах
- Понад 2500 реєстрацій – у конференції взяли участь спеціалістки з України, Португалії, Іспанії, Польщі, Італії, Франції, Великобританії, Хорватія, Болгарії, Фінляндії, США, Малайзії та інші країн.
- Разом понад 21 година паралельних панельних дискусій – учасниці обговорювали актуальні гендерні тенденції, виклики та можливості для жінок у технологічній індустрії.
- 50 доповідачок – експертки ділилися своїми знаннями, досвідом і баченням майбутнього жінок у сфері технологій.
- 759 учасниць у чаті She Is Tech спільноти – платформа перетворилась на простір для спілкування, співпраці та взаємної підтримки.
Лідерство, робоче середовище, спільноти
Головне питання, яке обговорювалося на конференції, – це як гендерний баланс може сприяти еволюції технологій. Дискусії тематично ділилися на три блоки:
- Лідерство. Сучасне жіноче лідерство, історії жінок про власний досвід на шляху до керівних посад і перешкоди на ньому.
- Робоче середовище. Як збільшити відсоток жінок у технічних компаніях і що для цього мають зробити роботодавці.
- Спільноти. Як спільноти підсилюють жінок у технологічному секторі та за його межами.
«Дякую за запрошення виступити на She Is Tech! Команда виконала неймовірну роботу, об’єднуючи спікерок з усього світу та їхні ідеї, які спонукають замислитись. З радістю спостерігатиму за позитивним впливом конференції», – Софі Кріз, співзасновниця MotherBoard та HeyFlow.
Переглядайте відео про основне із She is Tech за цим посиланням.
Рівність, різноманітність та інклюзія в Intellias
Рівність, різноманітність та інклюзивність – це одна з ключових цінностей Intellias. Навесні 2021 Intellias став першою з ІТ-компаній в Україні, які підписали принципи розширення прав і можливостей жінок (WEPs), ініційовані Глобальним Договором ООН та агенцією ООН Жінки. Відтоді компанія послідовно впроваджує їх у щоденні та глобальні процеси, створюючи комфортне середовище для кар’єрного зростання спеціалісток. Зараз жінки займають 43,81% керівних посад в Intellias проти 35,16% у 2021 році. В Intellias також діє жіноча спільнота IntelliWomen, яка стала простором взаємної підтримки та розвитку для понад 440 спеціалісток компанії.
«Це дуже цікава можливість – бути частиною цього руху та ділитися своїми історіями. Я вражена різноманітністю та змістовністю тем і досвіду учасниць. Це важливий спосіб створення глобальних екосистем», – Марісоль Менендес, засновниця та CEO WITH Spain.
Про Жінки ООН в Україні
Структура ООН Жінки працює в Україні з 2015 року і пройшла шлях від впровадження окремих проєктів до відкриття Офісу у країні (у 2018 році). Наразі сфера діяльності у країні передбачає надання цільової допомоги за трьома тематичними напрямками, визначеними у чинній Стратегічній записці (2018 – 2022 роки): жінки, мир та безпека; ліквідація насильства щодо жінок та дівчат; врядування, лідерство та участь. Після російського вторгнення в Україну у лютому 2022 року структура ООН Жінки спільними зусиллями працює над задоволенням нагальних гуманітарних потреб жінок та дівчат, які постраждали від війни, і жіночих організацій, впроваджуючи гендерний підхід до узгоджених заходів з гуманітарного реагування і підтримуючи зв’язок між гуманітарною діяльністю та діяльністю у сфері розвитку.
Про Intellias
Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.