Як працювати дистанційно та ефективно?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster перевів частину співробітників на дистанційну роботу. Запобіжні заходи не бувають зайвими, особливо при загостренні захворювань, вірусів і загрози для нашого здоров’я.

А робота кипить! «Як не випасти з режиму» кілька порад від команди Kharkiv IT Cluster.

Атмосфера

Налаштуйтесь на «роботу біля холодильника»!

  • Для працівників: постарайтеся максимально облаштувати собі робочу атмосферу біля комп’ютера, переконайтеся, що у вас є все необхідне для роботи та не бійтеся просити допомоги у керівництва.
  • Для керівників: поцікавтеся у своїх співробітників, наскільки у них є можливість працювати поза офісом, чи не будуть їх турбувати будинку і яке обладнання їм необхідно для домашньої роботи. Можливо хтось візьме робочий ноутбук з собою або під’єднатися до робочого комп’ютера через віддалений доступ.

Пам’ятайте, що віддалена робота це крута можливість для вас влаштувати хард тренінг по self management.

Спілкування

Поважайте своїх колег і будьте на зв’язку!

  • Для співробітників: якщо ви вийшли з мережі на 5 хвилин не біда, але якщо вже годину до вас не можна додзвонитися це шкодить роботі всієї команди. Цінуйте час своїх колег і будьте чесні. Якщо ж вам потрібна допомога не соромтеся дзвонити колегам, але в робочий час =)
  • Для керівників: будьте готові, що підлеглим буде потрібна ваша допомога і підтримка. Створіть загальний канал зв’язку (один для роботи, другий для флуду), допоможіть організувати зустрічі офлайн і поважайте особистий час співробітників. Все це допоможе Вам оптимізувати запити і тримати під контролем виконання робіт.

Time Management

  • Для працівників: залиште для себе план Maxi і Mini завдань, розпишіть час на виконання кожної та дедлайн. Порадьтеся зі своїм керівником і чітко йдіть за цим планом. Така система допоможе вам уникнути перегоряння і налаштувати «роботу біля холодильника».
  • Для керівників: продумайте CRM систему, яка допоможе вам зробити роботу колег максимально прозорою. Важливо влаштувати невелике навчання по системі (якщо не користувалися нею раніше) і дати співробітникам день-другий призвичаїтися до неї.

Робота на віддаленому режимі це крутий час для прокачування своїх skills. Продуктивної вам роботи та гарного настрою! Про ТOP 5 CRM систем IT компаній Харкова читайте зовсім скоро у нас на сайті!

Коментарі