ХНЕУ й Kharkiv IT Cluster запускають курс “Інтернет-маркетинг”  

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Після стратегічної сесії по HUMAN CAPITAL DEVELOPMENT учасниками кластеру була виявлена ​​необхідність створення нових актуальних дисциплін у ВНЗ Харкова. У планах організації запустити пілотний проект з трьома курсами для різних університетів міста. Першою пілотним майданчиком став Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця. Спільними зусиллями представників ВНЗ і Kharkiv IT Cluster розроблена практико-орієнтована програма дисципліни “Інтернет-маркетинг”, яка стартувала 18 травня в 21:00.
Передавати студентам свої знання будуть провідні фахівці з інтернет-маркетингу в Україні, керівники компаній-учасників Kharkiv IT Cluster: Олександр Колб (Promodo), Віталій Кравченко (Webline Promotion), Максим Самко (Art Lemon).
Це унікальний курс для академічного середовища. Викладачі нададуть актуальну теоретичну інформацію – performance marketing (SEO, контекстна реклама, E-mail маркетинг, оцінка ефективності інтернет комунікацій) і non-performance marketing (маркетинг в соціальних мережах, управління репутацією, стратегія інтернет-маркетингу). Також у студентів буде можливість розглянути кращі кейси з практики експертів і виконати практичні завдання, які допоможуть зрозуміти основні принципи роботи інтернет-маркетингу.
Першими слухачами курсу стануть студенти франко-української програми МБА «Бізнес-інформатика». Kharkiv IT Cluster виступає партнером програми.
Крім того, в рамках курсу ми реалізуємо ще одну з поставлених на стратегічній сесії цілей: “Підвищення кваліфікації викладачів”. Віталій Кравченко, СЕО Webline Promotion, візьме на стажування в свою компанію кілька лекторів Харківського національного економічного університету. Таким чином, викладачі-теоретики отримають практичні знання, познайомляться з трендами інтернет-маркетингу і зроблять свої курси більш актуальними.
Ми впевнені, що дисципліна стане популярною серед студентів і чекаємо зворотний зв’язок як від них, так і від лекторів, які відвідають стажування. Якщо перший експеримент стане успішним, Kharkiv IT Cluster масштабує проект і на інші університети міста.

Коментарі