Учасники Kharkiv IT Cluster готові до складної зими

Учасники Kharkiv IT Cluster готові до складної зими. Результати закритого івенту 3 жовтня

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

03 жовтня 2022 року в рамках закритого івенту для компаній-учасників Kharkiv IT Cluster ком’юніті підготувалось до несподіванок складної зими.

Потенційні складнощі майбутньої зими об’єднали IT-ком’юніті для вироблення загальних рішень. До івенту долучилось понад 110 мемберів Харківського IT Кластеру.

У закритому ком’юніті обговорили, як саме забезпечити безперервність бізнесу, реагувати на раптові складнощі із зв’язком та живленням, яким чином оптимізувати роботу команди та створити безпечні умови для неї.

Зокрема, своїм досвідом щодо підготовки компанії до раптовостей цієї зими поділилася Managing Director/HR Operations Director Luxoft Ukraine Олена Самборська.

Вона зазначила, що вже сьогодні компанія проробила декілька різних сценаріїв розвитку подій, за кожним з яких будь-яка компанія має змогу повернутися до сталої роботи у найкоротші строки. Попередній блекаут у Харкові продемонстрував, що раптові проблеми завжди потребують професійного втручання. Тому серед запрошених експертів були представники тих галузей, що знаходяться в зоні ризику.

Топ-менеджер одного з найбільших мобільних операторів України поділився планами підготовки мобільних операторів до кризових сценаріїв, розповів, чого варто очікувати від мобільного зв’язку та який тип коннекту буде у пріоритеті.

Представник регіональної влади розповів, як саме у разі необхідності будуть відбуватись заходи з відновлення роботи об’єктів критичної інфраструктури.

За підсумками івента учасники зазначили, що в них з’явився чіткий алгоритм підготовки до зими, знизилася тривожність від очікувань, було почуто багато корисних порад, які вони застосовуватимуть у своєму ком’юніті та планів щодо яких вони зможуть поділитись зі своїми клієнтами.

Команда Kharkiv IT Сluster поділилася спеціальними пропозиціями по закупівлях товарів для безпечної зими тільки для компаній-учасників Харківського IT-кластеру.

Філософія шерінгу, якої дотримується Kharkiv IT Cluster, вже вкотре доводить свою ефективність, особливо в умовах потенційної небезпеки.

Долучайтесь до спільноти Kharkiv IT Cluster. Долати виклики разом завжди краще та безпечніше!

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. День народження Kharkiv IT Cluster
  2. Бустер в IT-освіті
  3. EEN-UKRAINE-consortiuim
  4. Kharkiv IT Cluster у найдовшому у світі Youtube-подкасті

Коментарі