ЦИФРОВІ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТА МАСШТАБУВАННЯ БІЗНЕСУ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Німецький науково-дослідний інститут Fraunhofer Institute for Factory Operation and Automation у співпраці із Kharkiv IT Cluster, НАУ «ХАІ», ХНУРЕ, Офісом Реформ Харкова й Харків Бізнес Хабом оголошують реєстрацію на другий вебінар із серії заходів «Цифрові інновації для розвитку та масштабування бізнесу».

⚡️ Задля підвищення обізнаності про потенціал цифрової трансформації малого та середнього бізнесу Східної України та ознайомлення із сучасними технологічними рішеннями запрошуємо до участі:

Малі та середні підприємства, які зацікавлені впроваджувати цифрові інновації для зростання бізнесу: щоб дізнатися більше про потенціал сучасних цифрових технологій та майбутні послуги European Digital Innovation Hub (EDIH).

Розробників та провайдерів цифрових технологій, які шукають нові бізнес-можливості: щоб ознайомитися з провідними розробками щодо технологій Індустрії 4.0/5.0 та дізнатися більше про потенціал майбутньої співпраці з EDIH

Деталі вебінару:

Коли: 16 квітня 2024, 11:00 – 15:00

Де: онлайн (робоча мова воркшопу – англійська)

✍️ На зустрічі ми ознайомимося з провідними розробками Fraunhofer Institute for Factory Operation and Automation (Німеччина) щодо технологій Індустрії 4.0/5.0, а саме:

• Цифрові двійник для ефективного виробництва
• Віртуальна реальність для навчання
• Цифрові системи підтримки
• Безпілотні літальні апарати
• Співпраця та взаємодія людини з роботом
• Промисловий Інтернет речей
• Цифровізація потоків матеріалів
• Штучний інтелект для обробки зображень

🔥 Бонусом поговоримо про можливості European Digital Innovation Hub (EDIH) підтримати впровадження цифрових інновацій у бізнес.

Реєстрація 👉🏻 за посиланням. 

Задача European Digital Innovation Hub (EDIH) – надати малим і середнім підприємствам та організаціям публічного сектору вичерпного комплексу послуг із підтримки реалізації ними проєктів цифрової трансформації.

Це включає:

  • ознайомлення з новітніми цифровими технологіями
  • пошук і тестування відповідних рішень
  • покращення цифрових навичок працівників
  • отримання фінансування для впровадження цифрових технологій
  • розширення мережі контактів та розбудови цифрових партнерств.

За результатами національного відбору, консорціум у складі Kharkiv IT Cluster, НАУ «ХАІ», ХНУРЕ та Харків Бізнес Хаб отримав статус «EDIH Candidate» та можливість приєднатися до європейської мережі EDIH у межах програми ЄС «Цифрова Європа».

Потужну підтримку у плануванні функціонування EDIH у Харкові надає Fraunhofer Institute for Factory Operation and Automation – німецький науково-дослідний інститут, що є європейським лідером з питань автоматизації виробничих процесів та Індустрії 4.0.

* Подія відбувається в рамках проєкту міжнародної співпраці «Цифрова трансформація МСП у країнах Східного партнерства» за фінансової підтримки уряду Німеччини.

**Виконавчий партнер – Fraunhofer Institute for Factory Operation and Automation (Контактна особа для прямих запитів щодо надання R&D послуг: Kay Matzner, kay.matzner@iff.fraunhofer.de)

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Коментарі