Третій круглий стіл: результати обговорення змісту сертифікованого силабусу «Проєктування інформаційних систем» в межах проєкту «Система сертифікації ІТ-дисциплін»
4 квітня відбувся третій круглий стіл щодо обговорення змісту сертифікованого силабусу «Проєктування інформаційних систем».
Kharkiv IT Cluster активно реалізує проєкт «Система сертифікації ІТ-дисциплін» і вже провів ряд круглих столів, спрямованих на обговорення сертифікованих силабусів ІТ-дисциплін. Ці заходи відбуваються за участі експертів-рецензентів із провідних ІТ-компаній, авторів сертифікованих силабусів і викладачів-учасників. Щоб забезпечити студентам актуальні знання й підготувати їх до вимог сучасного ринку праці, після обговорення Kharkiv IT Cluster розробляє та надає рекомендації щодо вдосконалення змісту силабусів.
Під час онлайн-заходу учасники активно ділилися досвідом та ідеями щодо оптимізації навчального процесу й підвищення якості підготовки фахівців у сфері інформаційних технологій.
Спікери третього круглого столу
🕵♀️ Тарас Омеляненко — Founder APIBEST, Mentor Production Ready, експерт-рецензент силабусу.
👩💻 Чала Лариса Ернестівна — доцент кафедри штучного інтелекту Харківського національного університету радіоелектроніки, авторка силабусу «Проєктування інформаційних систем».
Під час обговорення було висловлено ряд цікавих пропозицій із покращення силабусу, зокрема, щодо включення актуальних тематик, оновлення практичних завдань і використання сучасних технологій у процесі навчання.
Рекомендації від спікерів заходу 👇
- Оцінювати актуальність силабусів із ІТ-дисциплін щорічно на наявність сучасних технологій і ресурсів.
- Практичні заняття організовувати як виконання індивідуального проєкту.
- Використовувати для практичних занять безоплатні інструменти:
- Visual Paradigm Community Edition
- Не обмежувати студентів щодо використання певних інструментів проєктування.
- Формувати екзаменаційні завдання в практичному форматі.
- За можливості, залучати експертів-практиків до складання практичних кейсів для проєктів і переліку запитань з ІТ-дисципліни (зокрема тестів).
- Використання UML покриє більшість потреб майбутніх аналітиків інформаційних систем. Крім того, можна звернути увагу на додаткові фреймворки моделювання такі як С4 (https://en.wikipedia.org/wiki/C4_model)
- IDEF та інші, на перший погляд, застарілі нотації опису систем, теж треба оглядово давати, оскільки вони все ще можуть використовуватися в описі застарілих систем.
Детально, як пройшла зустріч дивіться за посиланням на YouTube 👉 https://youtube.com/live/jlUtIES33WY?feature=share
Важливо!!!
Анонсуємо старт нового сезону проєкту «Система сертифікації ІТ-дисциплін»😉 та чекаємо вас 18 квітня 2024 року о 16:00, онлайн, ZOOM. Реєструйтеся й дізнавайтеся першими про всі особливості проєкту, як заповнювати шаблон силабусу для рецензування, які основні вимоги до заявок та яким чином буде відбуватися рецензування.
😎Також, запрошуємо подавати заявки на рецензування силабусів експертами з ІТ-компаній.
Для цього необхідно заповнити форму реєстрації https://form.jotform.com/232412730667353.
Основні вимоги до заявки читайте у формі реєстрації, якщо виникають питання приходьте 18 квітня на захід та поставте їх організаторам проєкту.
Терміни подання заявок до 26 квітня 2024 року.
Після завершення реєстрації вам на пошту буде надісланий лист з інформацією про результати відбору й подальші кроки.
Щоб бути в курсі всіх важливих ініціатив долучайтеся до Telegram-чату професійного ком’юніті ІТ-викладачів. Для отримання додаткової інформації та розв’язання всіх питань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: education3@it-kharkiv.com, Марія Рудинська.
Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій
Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах: