Sigma Software Group інвестує у Finmap, український сервіс фінансового обліку

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Sigma Software Group радо повідомляє, що бізнес-інкубатор Sigma Software Labs (частина Sigma Software Group) разом із венчурним фондом Inspirium Laboratories інвестували у Finmap, український онлайн-сервіс фінансового обліку для підприємців та малого і середнього бізнесу.


ЩО ТАКЕ FINMAP

Finmap – це інструмент фінансового менеджменту вже присутній у 12 країнах світу. Він дозволяє власникам бізнесу бачити стан компанії, не маючи спеціальних фінансових знань або розуміння складних систем. Головна ціль проекту – полегшити життя підприємців і допомогти їм уникнути касових розривів. Це дозволить їм знайти відповіді на такі питання як: «скільки вони насправді заробили» або «які проєкти більш прибуткові», та допоможе не допустити фінансового безладу. Інформація про комерційні витрати і надходження відображається на панелях моніторингу і фільтрується за проєктом і категоріями клієнтів.

Сервіс Finmap запустили у січні 2019 два друга, Олександр Соловей і Іван Каунов. З того часу компанія зазнала багато випробувань і помилок, але згодом виросла до 30 осіб, отримала грант 50 тисяч доларів США від Українського фонду стартапів і завоювала підтримку Дмитра Дубілета, співзасновника Monobank, першого українського повністю цифрового банку. Наразі засновники Finmap працюють над глобальним партнерством з VISA.

SSW-Group-invests-Finmap-screen-big-640x214 Sigma Software Group інвестує у Finmap, український сервіс фінансового обліку

 


НА ЩО ПІДУТЬ ГРОШІ

Нові інвестиції будуть спрямовані на розвиток, маркетинг і розширення команди до кінця 2021 року. Finmap також спробує вийти на нові ринки з короткостроковими можливостями розширення у Європі, Азії та Латинській Америці.

Як розповідають засновники, сьогодні підприємцям не потрібно боятись діджиталізації, а треба цінувати гроші і впроваджувати систематичний підхід до фінансового менеджменту:

«Створюючи Finmap, ми хотіли показати власникам бізнесу, що клопіт контролю за грошима можна вирішити за допомогою технологій. Фінансовий облік у табличках і консервативні CRM вже давно не відповідають сучасним потребам. Лише у кілька кліків в нашій системі підприємець бачить ситуацію на одному екрані і відповідно робить правильні рішення і контролює фінанси свого підприємства», – кажуть Соловей і Каунов.


ДЛЯ ЧОГО ЦЕ

Sigma Software Group має великий досвід і глибоке розуміння міжнародних ринків. Компанія працює із замовниками з фінансової галузі вже більше десяти років, поставляючи високоякісні програмні рішення по всьому світу. Нещодавнє стратегічне партнерство з компанією Ideasoft, яка має багато досвіду в сферах фінтех і блокчейн, посилило експертизу Sigma Software Group в цій області.

Валерій Красовський, CEO і співзасновник Sigma Software Group відмічає: «Українська галузь фінтех зараз входить у наступну, більш зрілу фазу свого існування з більш ніж 150 компаніями, які працюють на ринку. Половина з них вже працює з міжнародними клієнтами. Finmap – один з тих захоплюючих проєктів з дійсно відмінною командою за плечима. Крім того, приємно впливати на хід подій поруч з таким досвідченим підприємцем і інвестором, як Дмитро Дубілет. Ми віримо, що Finmap має великий потенціал, щоб стати популярним сервісом за кордоном, користуючись великою світової мережею контактів Sigma Software Group. Тому Sigma Software Labs та інвестиційний фонд підтримують цей проєкт».

Ще одна причина для Sigma Software Group інвестувати в Finmap – це допомога малому та середньому бізнесу і підприємцям. Sigma Software підтримує ініціативу українського уряду для МСБ Дія.Бізнес, національний проєкт розвитку підприємництва від МінЦифра.

У вересні 2020 року компанія підписала меморандум про співпрацю з Центром Дія.Бізнес в Харкові. За цією угодою Sigma Software надала рішення з менеджменту та автоматизації бізнес-процесів, пов’язаних з підтримкою підприємців Центром. Для цього рішення використовувались технології партнера компанії – Middleware Inc.: Corezoid Hyperautomation Engine і Control.events.


РОЗВИТОК СМАРТ-ІНВЕСТИЦІЙ В УКРАЇНІ

Sigma Software Labs – це бізнес-інкубатор та інноваційний офісний простір, який надає цілу екосистему з багатьма перевагами для українських стартапів і малих продуктових компаній.

Inspirium – це міжнародний фонд ранніх венчурних інвестицій, який підтримується засновниками Sigma Software. Користуючись своєю широкою мережею ділових контактів, фонд підтримує молоді компанії, допомагаючи їм знайти правильних партнерів і відкрити двері для майбутніх інвестицій.

Фонд Inspirium Laboratories також надає можливість українськім девелоперам і підприємцям інвестувати в цікаві компанії, такі як Finmap. Наприклад, співзасновники Ideasoft (харківська ІТ консалтингова компанія та член Sigma Software Group) і Datrics (високотехнологічна компанія, резидент Sigma Software Labs і отримувач ангел-інвестицій від Sigma Software Laboratories та Inspirium) також підтримують інвестицію фонду Inspirium у Finmap.


ІНШІ УЧАСНИКИ РАУНДУ ІНВЕСТИЦІЙ

Sigma Software Labs і Inspirium Laboratories були не єдиними гравцями цього раунду. Інвестиційний фонд BRISE Capital, європейський стартап-акселератор Startup Wise Guys і приватні інвестори, в тому числі Дмитро Дубілет, Аркадій Верщебенюк і Маріо Наварро, партнер в Demium Startups, також взяли участь в цьому раунді інвестицій.

Рекомендовані матеріали

  1. Sigma Software Group запускає благодійний фонд для розширення допомоги українській армії та цивільним

Коментарі