Щорічний благодійний концерт «Вечір Надії»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Шановні харків`яни та гості міста!

28 листопада о 18.00 в розважальному комплексі «Bolero» відбудеться щорічний благодійний концерт «Вечір Надії»

Мета цього концерту – зібрати кошти на придбання приладів FreeStyle Libre Європейського виробництва для вимірювання глюкози в крові дітей, які хворіють на страшну хворобу – цукровий діабет. Використання цього сучасного пристрою дозволить вчасно вводити необхідну дозу інсуліну для підтримки життєдіяльності організму.
А ще хочемо придбати біохімічний напівавтоматичний аналізатор для проведення досліджень крові в ендокринологічному відділенні Харківської обласної клінічної дитячої лікарні.На придбання цього обладнання необхідно 250000 гривень.

Щоб задумане стало реальністю, треба об`єднати зусилля, відкрити свої серця назустріч добру, взяти участь у цій благородній акції. У Харкові мешкає понад 1 400 000 осіб. Якщо від кожного, хто має в душі милосердя, ми отримали б по кілька гривень, ми б мали кошти, необхідні для багатьох наших проектів, а значить допомогли б хлопчикам та дівчаткам зміцнити своє здоров’я, зрости сильними та щасливими.
Тож запрошуємо всіх на щорічний благодійний концерт «Вечір Надії»!
Творимо добро, щоб воно розквітло посмішками дітей, їх надією та вірою у безхмарну життєву дорогу, осяяну променями сонця та вашою підтримкою.

Ми чекаємо вас на концерті, на якому отримаєте не лише задоволення від виступу талановитих виконавців, а й по іншому подивитесь на цей світ, в якому нерідко радість обіймається з журбою. Саме завдання благодійників – зробити все, щоб смутку в суспільстві було менше. Приєднуйтесь до проектів «Вечора Надії».

Вартість квитка на Щорічний благодійний концерт “Вечір Надії” -350 гривень. Квитки можна придбати у організаторів концерту -Колесникова Тетяна, тел. 067 5753177 та Красносельська Ангеліна,тел. 050 3027888. Матеріальну допомогу та оплату за квитки можна перераховувати на карту
Приватбанк 5168 7422-2576-0671 Колесникова Тетяна Юріївна.

Коментарі