Що почитати: книги для дизайнерів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Мрієш бути дизайнером і практикуєшься 24 години на добу? Настав час трохи почитати, вивчити теорію і навчитись на кейсах професіоналів!

Лови підбірку книг для дизайнерів та для всіх, хто безупинно вимальовує вже сотий скетчбук за рік:

  • «Про шрифт», Ерік Шпікерманн. Робота зі шрифтами — певно, моторошний сон дизайнера. Проте без нього не обійдешся, тож доведеться з ним подружитись. Автор книги в цьому допоможе: розповість про історію гарнітур, як правильно їх використовувати, детально занурить в особливості кожного.
  • «Дизайн: форма і хаос», Пол Ренд. Автор розповідає про те, наскільки важливе мислення у дизайні. Він критикує непрофесіоналізм та слідування трендам. Його книга насичена роботами всесвітньо відомих дизайнерів, тож вона і надихне, і змусить подумати про сенс творчої діяльності.
  • «Тепер ви це бачите», Майкл Бейрут. Автор розповідає про реалії дизайну в сучасному світі, а також дає поради з власного досвіду. У книзі зібрані 50 есе автора: від теорії дизайну до секретів створення відомих логотипів.
  • «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом», Олівер Сакс. Так, не дивуйтесь, це справді книга з історіями з лікарської практики. Проте автор детально описує, як мозок взаємодіє зі свідомістю, формується наше «Я», і про складності відносини внутрішнього і зовнішнього світу. Книга спонукає на розмислення та нові ідеї.

Книги — це прекрасний спосіб не тільки вивчити теорію, але й дізнатись про шлях професіоналів, розширити та урізноманітнити своє мислення.

Ставай краще разом з Харківським ІТ Кластером!

Коментарі