SDA Company

ІТ не здається: як змінилася діяльність SDA Company у воєнні часи

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

SDA Company – новий мембер Kharkiv IT Cluster. Ця компанія займається розробкою програмного забезпечення. Команда має успішні проєкти у сферах фінансових технологій, здоров’я, онлайн-медіа, моди, продуктів харчування, напоїв тощо. SDA Company використовує найсучасніший набір технологій та інструментів, щоб перевершити будь-які очікування.

SDA-Company2-414x276 ІТ не здається: як змінилася діяльність SDA Company у воєнні часи

Історія створення

Компанія була заснована в 2019 році. Як коментують представники SDA Company, «найкраще в житті відбувається якось само собою». Так, власне, і склалося з діяльністю компанії:

«На той момент я вже мав достатньо досвіду, адже попрацював у різних командах і розумів процеси зсередини. У 2019 році ми збирали технічну команду в одній продуктовій компанії. Однак пандемія всім пристойно підкоригувала бізнес, ця компанія вирішила змінити вектор, а ми спільно з майбутнім співвласником не захотіли розпускати талановиту команду розробників і почали працювати на аутсорс і аутстаф проєктах», – коментує Олександр Шубін, СЕО SDA Company.

Наразі основною нішею діяльності SDA Company стала мобільна технологія на React Native. Це очевидний вибір, із яким можна буде детальніше ознайомитися в блозі команди вже зараз. Проте компанія продовжує займатися розробкою веб-сайтів, лендингів, різних платформ у сфері медицини, маркетингу, харчування, фітнесу, фармацевтики, спорту, онлайн-медіа.

SDA-Company1-414x414 ІТ не здається: як змінилася діяльність SDA Company у воєнні часи

SDA Company цінують своїх клієнтів та співробітників. Не буває однакових людей, проєктів чи клієнтів, тому команда індивідуально намагається підходити до кожного концепту, добирати відповідних до проєкту експертів, радити найкращі варіанти й давати можливість заощадити клієнту, якщо це можливо:

«До нас дуже часто звертаються з проханням «поліпшити, прискорити, полагодити» і потім довіряють нам свої нові проєкти й радять нас своїм знайомим. «Сарафанне радіо» – це добрий показник», – вважають у команді.

І хоча юридична адреса SDA Company зараз у Таллінні, та серце розробки у Харкові. Через війну ареал діяльності компанії значно розширився: частина команди перемістилися до західних регіонів України, також представники є у Німеччині, Польщі, Львові, Івано-Франківську, Луцьку та Одесі​​:

«Ми, як і раніше, розширюємо свою географію – у нас є великі плани на відкриття офісів в інших країнах».

Командна робота

Задоволеність та нормальне самопочуття співробітників є дуже важливим фактором злагодженої командної роботи. У SDA Company завжди відстежується настрій та стан кожного співробітника, адже вигорання та виснаження притаманно всім людям. Команда вважає, що головне завдання – вчасно відстежити, попередити чи виправити:

«Люди мають кайфувати від своєї діяльності. Війна лише посилила емоційну напругу, тож роботи в команді стало значно більше. Проте навіть у таких умовах ми намагаємося піднімати настрій нашим працівникам маленькими сюрпризами: днями, наприклад, відправили круті худі – усі були раді й самі надсилали фотки. Зараз ми частіше збираємось онлайн і кожен має змогу поділитися чимось своїм чи підтримати когось».

Важливо й те, що кожен співробітник має змогу навчатися. SDA Company бере до своєї команди джунів і вирощує з них сеньйорів.

«Я є лектором та ментором у деяких навчальних школах та курсах, тому є певний досвід у навчанні та наставництві», – зазначає Олександр, засновник компанії.

SDA Company та Kharkiv IT Cluster

У SDA Company переконані, що наразі важливо триматися разом та допомагати одне одному. Велика частина діяльності команди зосереджена на фінансовій підтримці різних фондів та армії, допомозі переселенцям і спонсоруванні благодійних навчальних курсів.

SDA-Company3-414x356 ІТ не здається: як змінилася діяльність SDA Company у воєнні часи

Рішення долучитися до ком’юніті Kharkiv IT Cluster базується на бажанні бути причетними до процесу розбудови міста серця компанії – Харкова.

«Ми нещодавно з Kharkiv IT Cluster, але це вже дозволило нам отримати запасний канал зв’язку (Starlink) і вирішення актуальних питань, пов’язаних із бронюванням співробітників, адже актуальність цього питання гостро стоїть у багатьох компаніях, чиї колеги знаходяться на території рідної країни».

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Bini Bambini новий мембер
  2. Kharkiv IT Cluster Olearis

Коментарі