Результати флешмоб-олімпіади «Кубок Університетів»: хто переміг? 🤟

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

13 лютого відбувся «Кубок Університетів» – флешмоб-змагання з програмування серед студентів університетів Харкова!

👩‍💼👨‍💼 Усього в змаганні взяли участь понад 330 студентів 1-5 курсів університетів ХНУ ім. В.Н.Каразіна, ХНУРЕ, ХНЕУ ім. С.Кузнеця, НТУ «ХПІ», НАУ ім. М.Є.Жуковського «ХАІ». Учасники змагання мали розв’язати 10 задач протягом 3 годин. Оцінювання велося як в особистому рейтингу серед окремих студентів, так і в командному — між кафедрами, факультетами на університетами. Окремо визначався рейтинг факультетів усіх вишів Харкова, рейтинг спеціальностей і рейтинг курсів. Кожний студент доклав максимум зусиль для перемоги та кожен університет зміг проявити себе у змаганнях:

  • Найбільше учасників (114), які в сумі набрали найбільшу кількість балів — від ХНЕУ ім. С.Кузнеця.
  • Найбільше студентів, які змогли розв’язати усі задачі на максимальний бал – від ХНУРЕ та НТУ «ХПІ».

Найкращі результати показали студенти, які розв’язали на максимальний бал усі задачі та набрали у підсумку по 1000 балів, і саме:

  • ХНУРЕ: Вороной Андрій, Купріянов Михайло, Логвін Іван.
  • НТУ «ХПІ»: Казаков Дмитро, Пасько Павло, Плотніков Михайло.
  • ХНУ ім. В.Н.Каразіна: Зинов’ев Денис, Сдобнов Артем. 
  • ХНЕУ ім. С.Кузнеця: Коваленко Юрій.
  • НАУ ім. М.Є.Жуковського «ХАІ»: Шевченко Ілля.

Кращі серед 18 факультетів провідних університетів Харкова:
Перше місце — факультет інформаційних технологій ХНЕУ ім. С.Кузнеця.
Друге та третє місця — факультет комп’ютерних наук ХНУРЕ та факультет програмної інженерії та бізнесу НАУ ім. М.Є.Жуковського «ХАІ».

Кращою спеціальністю як в загальному заліку, так і в більшості університетів визнано спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення». В трійку кращих також потрапили спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» та 113 «Прикладна математика».

У змаганням між курсами кращими виявилися першокурсники, які за кількість учасників значно випередили своїх старших колег. А це дає впевненість і надію на те, що у кожного університету є чудові перспективи для розвитку. Без сумніву, кожен університет показав дуже високий рівень підготовки своїх студентів і заслуговує на перемогу в змаганнях. Тому оргкомітет «Кубку Університетів» вирішив нагородити кубками усі п’ять університетів, які взяли участь в змаганнях.

📅 Нагородження учасників відбудеться 27 лютого в EVOLUTION business park.

«Кубок Університетів» — це міська ініціатива Молодіжного наукового товариства Q-BIT та Kharkiv IT Cluster.

Ініціативу підтримали мембери Kharkiv IT Cluster: Sigma Software, EPAM university Program, NIX, Softserve, Code IT, Akvelon, INSART, MobiDev, GeoComply.

🥳 Організатори висловлюють щиру подяку усім учасникам та спонсорам. Проведення змагання на «Кубок Університетів» сприяє підвищенню іміджу усіх університетів, які взяли участь у змаганнях та подальшому розвитку ІТ-освіти в Харкові.

Коментарі