Перша гра у сезоні! Kids2IT у 169 школі.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Цього навчального року стартував другий сезон проєкту Kids2IT. У грі взяли участь 56 учнів з 10 та 11 класів. 

Дякуємо нашим менторам-тренерам з компанії NIX – Вікторії Ковтун та Катерині Нечай за чудовий старт сезону! Дякуємо, також, нашим новим менторам Катерині Пилипенко (центр робототехніки БОТЕОН) та Олегу Головіну, які щойно пройшли навчання. Вони вирішили допомогти своїм досвідченим колегам та отримати практичні навички проведення гри.3 Перша гра у сезоні! Kids2IT у 169 школі.

Гра проводилась у формі батлу. Дві різні команди створювали та презентували свої готові продукти на фіналі. Гра проходила дуже жваво та гучно, створюючи робочу і, водночас, бурхливу атмосферу. Ментори-тренери допомагали командам не втратити цілісності, сформувати ідею, долучити кожного до участі в грі, створити прототип їхньої розробки та презентувати ідею інвесторам.

5 Перша гра у сезоні! Kids2IT у 169 школі.

Разом нам вдалося якісно провести гру, поглибити дітей у сферу IT та різноманітні професії, які вони можуть обрати для себе в ІТ компанії. За результатами опитування школярів до та після гри, їхня обізнаність щодо свого місця в ІТ та ролей в компанії зросла більш ніж на 50%.

Хочеш стати ментором-тренером та разом з Kharkiv IT Cluster, прокачати власні Soft skills та допомогти дітям обрати професію за покликанням?

   Зареєструйся вже сьогодні та слідкуй за новинами, щоб не пропустити наступне навчання для тренерів від Kharkiv IT Cluster!

Коментарі