osvitnij-komitet-2023-partnerstvo-dlya-it-osvity-majbutnogo

Освітній комітет 2023: партнерство для ІТ-освіти майбутнього

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

 

Освіта — це не лише основа для інтелектуального й культурного розвитку суспільства, але й основний чинник для економічного процвітання й технологічного прогресу. 

Kharkiv IT Cluster, як стейкголдер змін у Харківському регіоні й країні загалом, активно долучається до її розвитку, удосконалення й реформації. Спільнота Харківського ІТ Кластера налічує 50+ освітніх партнерів, разом з якими реалізує 17+ проєктів для школярів, студентів, світчерів, учителів, викладачів і батьків. 

Виступаючи посередником між ІТ-бізнесом та освітніми установами, Kharkiv IT Cluster допомагає побудувати систему навчання відповідно до актуальних вимог ринку праці. 

Інтеграція бізнесу й освіти надзвичайно важлива не лише для підготовки якісних спеціалістів, але й для забезпечення стійкого розвитку економіки. 

Освітній комітет 2023

Саме тому 22 вересня Kharkiv IT Cluster ініціював Освітній комітет 2023, на якому об’єднав викладачів технічних дисциплін ЗВО й коледжів, представників ІТ-компаній, учителів і студентів для обговорення сучасних викликів технічної освіти й пошуку відповідей на них.

MG_1879-scaled Освітній комітет 2023: партнерство для ІТ-освіти майбутнього

Презентація результатів діяльності Kharkiv IT Cluster в освітньому векторі за 2022/2023 навчальний рік

Освітній напрям один з основних у діяльності Kharkiv IT Cluster. Разом з партнерами ми досягаємо неймовірних результатів і позитивно впливаємо на вдосконалення освіти на всіх рівнях — від шкільної парти до фахівців-початківців. 

MG_1654-scaled Освітній комітет 2023: партнерство для ІТ-освіти майбутнього

Результати діяльності в освітньому напрямі за 2022/2023 навчальний рік були презентовані на Освітньому комітеті 2023. 

  • 593 освітніх івенти в офлайн та онлайн форматах
  • 31 799+ учасників проєктів і заходів
  • 40+ постійних освітніх ініціатив портфелі
  • 500 тис+ залученої ЦА: школяряів, учителів, викладачів, абітурієнтів, батьків, керівників ЗВО. 

На зустрічі поділилися не лише результатами минулого сезону, але й стратегічним баченням на майбутню діяльність — візією щодо людського капіталу від Kharkiv IT Cluster. 

MG_1750-scaled Освітній комітет 2023: партнерство для ІТ-освіти майбутнього

Ключові виклики, які стоять перед технічною освітою, та пошук відповідей на них

Для активного розвитку потрібно орієнтуватися в контексті сучасного стану галузі й розумітися на потенційних ризиках, щоб швидко віднайти можливі рішення. Саме для цього учасники Освітнього комітету обговорили виклики, які стоять перед технічною освітою та взяли участь у панельній дискусії щодо пошуку варіантів їх подолання. Разом ми згенерували неймовірну кількість цінних рішень. 

Зокрема освітяни виокремили такі проблеми: 

  • мотивації в навчальному процесі;
  • сталого розвитку в Україні;
  • матеріально-технічної бази в закладах освіти;
  • повернення фахівців до Харкова;
  • онлайн-освіти: як зробити так, щоб вона була не гірше офлайн-освіти

На кожну з проблем учасники надали роз’яснення, компоненти й наслідки. Після чого запропонували власні варіанти вирішення тієї чи іншої проблеми. Kharkiv IT Cluster врахував усі запропоновані варіанти й уже готовий втілювати рішення в реальне життя. 

Дякуємо кожному, хто долучився до освітнього комітету 2023! Зокрема дякуємо нашим партнерам за можливість проведення цього заходу в безпечній та приємній атмосфері. 

Дякуємо Unit.City за чудове приміщення й гостинність, kofemania_kharkiv за смачну каву, а також Drivovo за створення атмосфери. 

Освітній комітет 2023 — це про єдність духу, прагнення й готовність до спільних активних дій задля розвитку майбутнього й удосконалення сьогодення. 

Дякуємо кожному, хто долучився, за небайдужість та залученість. Разом ми сила, яка здатна подолати всі перешкоди.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі