web, копія-min

Айтівці з команди NIX створили сервіс для вступників на ІТ-спеціальності

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

ITs WAY враховує всі потреби абітурієнта: від знайомства з популярними ІТ-напрямами та визначення своїх професійних схильностей до вибору університету.

Про сервіс

Платформа корисна вступникам на ІТ-спеціальності та їхнім батькам, які хочуть підтримати дітей на шляху до майбутньої професії.

Онлайн-сервіс дозволяє:

  • Пройти профорієнтаційний тест. Це допоможе визначити найбільшу схильність вступника до конкретної ІТ-спеціальності. Результат також покаже перелік університетів, у яких можна опанувати цю професію.
  • Ознайомитись з ІТ-напрямами. Мапа професій показує: які знання і навички потрібні в роботі QA, проєктного менеджера, Data-інженера, бізнес-аналітика, розробника програмного забезпечення, UI/UX-дизайнера тощо.
  • Розрахувати шанси вступу на бюджет. Калькулятор НМТ (ЗНО) покаже ймовірність стати студентом у провідних університетах Харкова та Полтави. Для цього потрібно ввести бали НМТ (ЗНО) у відповідні рядки та за наявності додати сертифікат про закінчення підготовчих курсів на базі ЗВО.
  • Підготуватись до написання мотиваційного листа. Документ є обовʼязковим для вступу й додається до кожної заяви вступника на бюджет та контракт. На сайті можна завантажити гайд із порадами, як написати переконливий мотиваційний лист.

Олексій Рубель, Group Lead напряму технічного навчання в Корпоративному Центрі Навчання NIX: «ITs WAY не просто дає повну інформацію про ІТ-професії та місця, де їх можна опанувати. Сервіс враховує індивідуальні фактори школяра, як-от навички, інтереси, бали НМТ. Усе це дозволяє користувачам краще зрозуміти себе та свідомо обрати майбутню спеціальність».

Пройдіть шлях до ІТ-професії мрії з ITs WAY за посиланням.

Рекомендовані матеріали

  1. NIX Solutions створили онлайн-асистента для абітурієнтів
  2. NIX запустили подкаст про українське IT
  3. Професії в ІТ

Коментарі