NIX Solutions — у рейтингу Software 500

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія-учасник Kharkiv IT Cluster NIX Solutions названа однією з провідних софтверних компаній світу за версією журналу Software Magazine в його 36 щорічному рейтингу Software 500.
Рейтинг представляє топ 500 світових компаній, які є лідерами в розробці ПЗ. Ранжування базується на загальносвітовому доході від програмного забезпечення і послуг за 2017 фінансовий рік. Це включає в себе доходи від ліцензій на програмне забезпечення, технічне обслуговування та підтримку, навчання і пов’язані з програмним забезпеченням послуги і консалтинг. Згідно з рейтингом, NIX Solutions демонструє стійке зростання (3,5%) у порівнянні з попереднім роком, і закінчує 2018 рік, інвестуючи в дослідження і розробку 10,5% від загального доходу.

Рейтинг Software Magazine є одним з найпрестижніших, оскільки журнал не тільки проводить дослідження в галузі технологій у всьому світі, але також висвітлює останні технологічні тенденції. Він надає компаніям-розробникам різну інформацію для роздумів і вказує на важливі трансформації в технологічній галузі, роблячи детальний огляд змін в доходах, кількості співробітників і R&D перспективи.

Згідно зі звітом Software Magazine за 2018 рік, загальний дохід від продажів програмного забезпечення і програмних послуг досяг 867,8 млрд доларів. Це на 2,8% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2017 роки (813,6 млрд доларів).
Більш детальну інформацію про рейтинг, його методології та відібрані компанії можна дізнатися тут.

Коментарі