Litnya-shkola-HNEU

«Менеджмент ІТ-проєктів. Генерація ідей» літня школа від ХНЕУ ім. С.Кузнеця за підтрики Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🔥 8 червня Kharkiv IT Cluster разом із компаніями-учасницями A-Level та Valtech завітав до Літньої школи «Менеджмент ІТ-проєктів. Генерація ідей» від кафедри економічної кібернетики та системного аналізу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

ХНЕУ ім. С. Кузнеця вже дев’ять років поспіль проводить для учнів старших класів безкоштовні літні школи. Цього року захід відбувся в онлайн-форматі, але це не завадило відчути дружню атмосферу та зацікавленість від школярів та абітурієнтів. До літньої школи доєднались 37 учасників з освітніх закладів Харкова, Пирятина, Покровська, Києва, Мізочу, Кривого Рогу та Курахове.

У рамках літньої школи учасники змогли дізнатись від провідних експертів проєктного менеджменту більше про теоретичну та практичну складову побудови проєктів в ІТ-сфері.

photo_2023-06-08_15-11-39-640x415 «Менеджмент ІТ-проєктів. Генерація ідей» літня школа від ХНЕУ ім. С.Кузнеця за підтрики Kharkiv IT Cluster

📢 Данило Маринич — CTO та викладач ІТ-школи A-Level, Project manager у IT-компанії Olearis, розповів теоретичну частину «Project Manager: ролі в IT і навички, що корисні».

📢 Анастасія Азарова — Рroject manager у IT-компанії Valtech, поділилась з учасниками «Як досвід PM допомагає волонтерити».

photo_2023-06-08_16-01-33-640x408 «Менеджмент ІТ-проєктів. Генерація ідей» літня школа від ХНЕУ ім. С.Кузнеця за підтрики Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster дякує Харківському національному економічному університету імені Семена Кузнеця за можливість доєднатися до Літньої школи «Менеджмент ІТ-проєктів. Генерація ідей» та показати майбутнім студентам важливість та перспективність входження в ІТ-сферу!

Також Харківський ІТ Кластер дякує компаніям A-Level та Valtech за підтримку студентського розвитку в Україні, а насамперед в Харкові, під час повномасштабного вторгнення!

Довідка

A-Level — ІТ-курси для студентів та підвищення і перекваліфікації спеціалістів. За шість років успішної діяльності школі вдалося працевлаштувати понад 1000 студентів за 14 напрямками.

Головна перевага IT-школи A-Level — працевлаштування успішних випускників, бо вона є результатом поєднання всіх інших переваг курсів.

Valtech – міжнародна цифрова агенція з трансформації бізнесу, яка допомагає компаніям бути на крок попереду трендів і взаємодіяти з клієнтами за допомогою цифрових рішень. Valtech – визнаний лідер в світовому рейтингу діджитал агенцій згідно The Forrester Wave: Commerce Services, Q1 2021.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. teens2it-rik-topovyh-interv-yu-yak-tse-bulo
  2. OpenIT

Коментарі