komandy-ukrayinskyh-studentiv-u-top-5-svitu-ieeextreme-17

3 команди українських студентів увійшли до ТОП-5 світу хакатону IEEEXtreme 17

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

28 жовтня 2023 року відбулося змагання IEEEXtreme 17 — щорічний хакатон, який об’єднує команди студентів-членів IEEE зі всього світу для демонстрації їхніх талантів і навичок у програмуванні.

Про змагання

IEEEXtreme 17.0, проведений цьогоріч, став наймасштабнішим заходом у серії IEEEXtreme. У змаганні взяли участь понад 16 500 учасників: 7091 команда, понад 4000 прокторів, понад 750 студентських відділень. Було 146 секцій із 69 країн світу.

Команди від України

У змаганні взяли участь команди українських ЗВО «EnergyIsNotOver» та «KIVI» з Харківського національного університету радіоелектроніки, «0GBRAM» з Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, «AdroitAndroid» і «HighKPI» з Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». Команди продемонстрували надзвичайний рівень підготовки й обізнаності.

Результати змагання 🏆

За результатами перевірки рішень і розгляду апеляцій 3 українські команди потрапили у світовий ТОП-5 змагання. 

🥇 Команда «EnergyIsNotOver» з Харківського національного університету радіоелектроніки посіла перше місце, «KIVI» — п’яте

🥉 Команда «0GBRAM» з Київського національного університету ім. Тараса Шевченка виборола третє місце.

baner-1 3 команди українських студентів увійшли до ТОП-5 світу хакатону IEEEXtreme 17

Kharkiv IT Cluster щиро вітає команди з перемогою та пишається їхніми результатами! Українські студенти вкотре продемонстрували світові свої надзвичайні здібності й високий рівень ІТ-освіти в Україні. 

Особливо хочемо відзначити Ігоря Мічуріна — студента ХНУРЕ, за його блискучі результати як лідера українського відділення на змаганні.

Щиро дякуємо компанії EPAM Ukraine за покриття витрат на організаційні внески для учасників.

Дякуємо тренерові команді «EnergyIsNotOver» та її тренерові — доценту кафедри програмної інженерії Вечуру Олександру Володиміровичу — уперше за всю історію IEEEXtreme перше місце посіла українська команда!

Довідка про IEEEXtreme

Змагання створене 2006 року Марко Делімаром та Рікардо Варелою. Хакатон IEEEXtreme швидко зріс із 44 команд у перший рік до тисяч учасників у подальшому й став одним з найпрестижніших у світі програмування. 

У змаганнях беруть участь команди з 3 студентів. Вони мають розв’язати набір програмних завдань протягом 24 годин. Оцінюється підхід до вирішення, час виконання й складність задачі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Novi-partnerstva
  2. spilnota-kharkiv-it-cluster-pryvitala-khnure

Коментарі