У Knubisoft можливо все: як поєднати розробку ПЗ та волонтерство

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Knubisoft — мембер Kharkiv IT Cluster. Це аутсорсингова й продуктова компанія, що розробляє програмне забезпечення як сервіс та створює власні продукти. Використовуючи значний досвід у галузях FinTech, Logistics, Healthcare та Banking & Finance, команда впроваджує висококласні технічні рішення та консультує клієнтів по всьому світу.

Knubisoft успішно завершили більше 100 проєктів завдяки унікальному підходу до розробки та тестування програмного забезпечення. Головна мета команди — надати гарантію високої якості продуктів та підтримувати дружню робочу атмосферу.

Про успіхи й досягнення, корпоративну культуру й досвід Knubisoft у воєнний період, розкаже Kharkiv IT Cluster.

Історія успіху команди

Компанія була створена в Харкові в 2012 році. СЕО Денис Буренок заснував Knubisoft як GameDev компанію із першим офісом на Ботанічному саду, проте в 2020 році змінив напрямок розвитку, більше заглибившись у розробку програмного забезпечення:

«Я досить довго йшов до створення Knubisoft, розроблював стратегію розвитку компанії та чіткі цілі на майбутнє. Мав відповідну освіту й зібрав потужну команду, яка була здатна втілити найсміливіші ідеї у реальність».

Команда та технології — це дві складові успіху Knubisoft. Компанія обирає дійсно професійних людей, які знаються на своїй справі, однаково добре володіють софт та хард-скілами. Важливо й те, що команда знаходиться в постійній комунікації з клієнтом і завжди зберігає довгі та гарні відносини навіть після завершення проєктів:

«Ми сприймаємо клієнтів як партнерів і консультуємо їх із будь-яких бізнес-орієнтованих питань, швидко вирішуємо поточні проєктні таски. Наші технології дозволяють нам братися за складні челенджі та успішно виконувати їх, витрачаючи мінімум фінансових ресурсів».

Адаптація до нової реальності

Knubisoft так згадують початок повномасштабного вторгнення:

«У переддень ми забронювали декількох перевізників, проте в день нападу вони перестали відповідати. Ми власними силами координували та допомагали вивезти співробітників з їхніми родинами, адже перевізників неможливо було знайти».

Упродовж першого тижня частина команди жила в офісі. На початку команда шукала можливості виїхати до безпечних місць, допомагала одне одному з орендою житла за кордоном, проводила переговори з клієнтами щодо стабільності роботи та намагалась створити безпечні для всіх умови.

Knubisoft вдалося зберегти всі робочі місця, а також закріпити їх за співробітниками, які виїхали з окупації:

«Навіть зараз допомагаємо з пошуком житла, продовжуємо розширюватись та залучати більше клієнтів, щоб забезпечити нашу стабільність. Також ми значну увагу приділяємо розвитку внутрішніх комунікацій, корпоративної культури та заходів, об’єднуючи навколо наших цінностей усіх співробітників».

Активна позиція компанії

Для команди важливо відігравати певну роль у соціальному житті суспільства. У довоєнний час у Knubisoft постійно розвивали цей напрям. Наприклад, важливою особливістю офісів компанії було застосування еко-паперу для організації роботи та використання екологічних матеріалів для вироблення мерчу — таким чином команда підтримувала стратегію збереження екології нашої планети.

Важливо й те, що в кінці 2021 року учасники команди почали власноруч організовувати благодійні івенти й допомагати маленьким пацієнтам обласної лікарні. У планах Knubisoft — як більш точкова, так і великомасштабна благодійність.

«Нас дуже надихає, що наша команда відгукується надзвичайно тепло на цю ініціативу й допомагає коштами та речами»,— коментує Дар’я Русецька, Head of HR and Recruiting Department.

Knubisoft_volonterstvo-scaled-414x259 У Knubisoft можливо все: як поєднати розробку ПЗ та волонтерство

А ще Knubisoft має надзвичайно сильну проукраїнську позицію. Команда постійно допомагає бійцям та жителям харківського та східного напрямків і саме тому створила волонтерську ініціативу, яку висвітлює в інстаграмі @knubisoft.helр. Тут постійно проводяться збори коштів на покупку амуніції та зброї для військових в гарячих точках. Наразі компанія збирає 100 тисяч на активні навушники та плити. Також команда колаборується з іншими фондами та ініціативами для передачі гуманітарної допомоги по цих напрямках:

«Ми активно працюємо над збільшенням кількості волонтерської допомоги. Наразі передали більше 4 мільйони гривень на потреби армії. Також створили команду, що займається волонтерством, розділили навантаження та відповідальність. Наприклад, хтось займається закупкою та відправкою, хтось — загальною організацією та співпрацею з партнерами, запити ж ми отримуємо в дірект @knubisoft.help та від знайомих. Таким чином вдається менеджити робочі задачі та займатись волонтерською діяльністю».

Командна робота й піклування про своїх співробітників

Для менеджменту Knubisoft важливо робити компанію місцем комфорту та фану для членів команди. Корпоративна культура базується на професійності, розвитку та командній праці. Компанія надає багато можливостей для саморозвитку й набуття кращих скілів у своїй експертизі, заохочує на постійні онлайн-заняття спортом з тренером та частково компенсує вартість спортзалу:

«Наш HR-департамент постійно працює над підвищенням приємної атмосфери в команді, організуючи круті яскраві івенти, а іноді — просто теплі вечори разом за «Мафією» чи іншими настолками».

Також одним із фокусів командної роботи в Knubisoft є внутрішня освіта. Java, QA-trainee-центри випускають спеціалістів зі знаннями та досвідом, які стають важливою частиною команди й майже відразу мають можливість розробляти продукти для компаній зі світовим ім’ям. До війни команда працювала в офлайн-форматі й таким чином могла взяти лише невелику кількість стажерів. Зараз компанія повністю перейшла в онлайн-формат, тому з’явилася можливість брати на стажування набагато більше українці, що знаходяться в Україні для допомоги економіці.

Тім-білдінг є невід’ємною частиною корпоративної культури команди:

«Ми проводимо тім-білдінги у різних формах — це може бути кіновечір чи гра у «Крокодила» чи “Мафію” . Також ми створюємо технологічні ком’юніті, щоб зробити тім-білдінги ще й професійно спрямованими — спеціалісти можуть спілкуватися з професіоналами свого напрямку, отримувати нові знання та ділитися власним досвідом.

Під час війни ми не проводимо грандіозні зустрічі, проте майже щотижнево маємо декілька професійних мітапів, що дозволяють розвивати експертизу наших спеціалістів. Декілька місяців тому частина команди зібрались у новому львівському офісі, щоб попрацювати офлайн та налагодити процеси. Маємо надію в найближчому майбутньому відновити наші офіси в Харкові та інших містах України, а також плануємо розширення команди в європейських країнах».

Knubisoft & Kharkiv IT Cluster

Компанія підтримує соціальну активність Кластеру й планує створювати спільні проєкти, які будуть покращувати життя людей у місті та країні. На думку представників Knubisoft, ІТ Кластер — це величезна ініціатива, яка об’єднує багато ІТ-компаній Харкова та формує єдиний простір за допомогою івентів, медіа та створення окремих ком’юніті:

«Ми прагнемо бути вагомою частиною цього ком’юніті та розвивати його разом».

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT4Life_Kharkiv-IT-Cluster
  2. KnubiSoft запускає благодійний аукціон та збір на 10 старлінків для ЗСУ
  3. Передвища освіта
  4. Як сплачувати податки в Португалії

Коментарі