Kids2IT у 130 школі. Майбутнє будуємо разом!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

27 вересня Kharkiv IT Cluster разом з Катериною Пилипенко (Центр робототехніки “БОТЕОН”) та Дмитром Чумаченко (Founder Школи IT професіоналів “ProfIT”) провели гру Kids2IT для учнів 9 та 10 класів у 130 школі міста Харкова.

Коментар завуча школи Ольги Шахової: “Дякуємо Kharkiv IT Cluster за таку можливість для наших дітей. Сьогодні вони розкрили себе повністю перед нашими гостями. Я, наче наново побачила палаючі очі, зацікавленість до гри та до навчання. Вони дійсно дізнались про нові професії, які стали їм наче стимулом для дій. Стимулом для здобуття вищої освіти у нашому місті та пошуку себе в IT компаніях Харкова.”2019-09-30-14.42.17 Kids2IT у 130 школі. Майбутнє будуємо разом!

Згідно із опитуванням, наш проєкт допоміг майбутнім абітурієнтам не лише зрозуміти які професії бувають в IT компаніях, а й усвідомити вагомість кожної з них. Діти були охочі до комунікації з менторами, активно проявляли ініціативу під час заходу та цікавились особливостями професійного росту в IT компаніях. 

Від Дмитра Чумаченко найактивніші діти отримали екскурсію до Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” у якості подарунка за креативність та кмітливість. Сподіваємося, що їхні мрії здійсняться, а запал розкриється у реальних проєктах в IT компаніях Харкова.

Дякуємо харківській 130 школі та нашим менторам за проведення чудової гри! Розвиваємо середовище для технологічного бізнесу разом! 

Коментарі