Перші кроки в ІТ з Олею Харченко

Kids2IТ: Перші кроки в ІТ з Олею Харченко, рекрутеркою у MobiDev

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Маєш сумніви щодо майбутнього в ІТ? Їх розвіює рекрутер міжнародної IT компанії MobiDev!

16 травня відбулась онлайн зустріч з рекрутеркою IT-компанії MobiDev (400+ працівників) – Олею Харченко. Оля розповіла секрети про те, як потрапити в IT і про погляд на професію зсередини 😊

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

5 причин, чому потрібно йти в ІТ!

«Звичайно, в ІТ зарплати вищі,ніж в інших сферах. Зазвичай компанії прив’язані до західних країн, а західний ринок орієнтує і західні зарплати. Більшість клієнтів західного ринку, тому це стимулює розвиток інших мов, передусім англійську.

Також усі проєкти в ІТ – це про нові технології, мобільні додатки, вебсайти, Artificial Intelligence – це робота з цікавими інноваційними проєктами. А ще ви отримаєте «плюшки» від компанії. Це те, чого не має на звичайних державних підприємствах. І наостанок – віддалена робота та індивідуальний графік. Не важливо, де ти працюєш, коли ти працюєш, але ти відповідальний за результат. Тобто ти сам обираєш зручний для себе час», – запевняє Оля Харченко.

Чи потрібна вища освіта в IT?

«ЗВО вчить вчитися. Не секрет, що в ІТ треба постійно вдосконалювати свої знання, для мене інститути саме цьому і вчать. Неважливо навіть ваша спеціальність і чи будете ви працювати по ній. Наприклад, коли вам завтра потрібно скласти екзамен, а ви там ще й потусити сходили ввечері, але його ж все одно потрібно здавати. І ви за 2 години повинні знайти інформацію, проаналізувати її, виділити головне і піти вже далі по справах. І оце ваш досвід, з яким ви потім підете до IT-сфери», – ділиться лекторка.

Найголовніше питання – як знайти першу роботу?

«По-перше, необхідно мати досвід роботи в команді. Коли ви приходите в компанію, обов’язково пишіть собі в резюме навчальний проєкт, у якому зазначено, як розробляли його та які технології ви використовували. По-друге, додатковим плюсом буде стажування в ІТ-компанії і деякі ЗВО допоможуть із цим. Також стажування можна знайти на різних сайтах компаній. Шукайте та беріться за будь-яку роботу, тобто на першому етапі неважливо скільки вам будуть платити та чи це проєкт вашої мрії. Вам потрібно знайти ваш перший досвід», – запевняє Оля.

Наш сюрприз: Як стати Ruby Developer в 17 років?

Наш гість Ілля Аладьїн розповів про свій шлях в IT (Ruby developer y MobiDev) та як дійшов до свого першого комерційного рядка коду. Також Ілля надав корисні поради, як дотримуватись work-study balance для студентів та ще багато цікавого 😜

Враження учасників:

«Зрозуміла, що про деякі речі в цій сфері неправильно думала. Тепер, здається, що усе не так складно», – із захватом коментує зустріч десятикласниця Поліна Давиденко.

Ще один натхнений коментар від Маргарити Куріциної-Сиренко: «Все дуже сподобалось! чітко та позитивно розповіли, дякую усім! завдяки вам дізналась багато всього цікавого та провела гарно час!».

Kharkiv IT Cluster безмежно вдячний компанії MobiDev та, звісно, лекторці Олі Харченко за продуктивну зустріч!

Повний запис зустрічі можна подивитися на нашому Youtube за посиланням:

Повний запис зустрічі

❗ Скоріш реєструйся на наступну зустріч, яка відбудеться вже завтра 19.05 о 13:00!

Зареєструватися на наступну зустріч

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. як пройшов івент Kids2IT
  2. Kids2it: Як розвиватись в ІТ з NIX

Коментарі