Kharkiv IT Cluster та Полтавська ОВА

Kharkiv IT Cluster та Полтавська ОВА створюють умови для розвитку IT-бізнесу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Від початку ескалації воєнного конфлікту компанії-учасники Харківського ІТ Кластеру та їхні фахівці тимчасово релокувались до всіх куточків України, продовжуючи працювати та допомагати Україні.

Це мотивує команду кластеру поширювати дію проєктів та ініціатив Kharkiv IT Cluster на всі регіони України. Так харківський ІТ-бізнес зможе зберегти свою продуктивність та відчуття спільноти навіть дистанційно.

Нові виклики для фахівців компаній-учасників також потребують від Kharkiv IT Cluster сприяння у створенні комфортних умов для розвитку технологічного бізнеса. Що можливо тільки за умови сталого партнерства між бізнесом, освітою та владою.

Саме для підтримки харківської IT-спільноти під час війни, Kharkiv IT Cluster ініціює міжрегіональну співпрацю. Ключовим етапом в цій місії стало започаткування офіційного партнерства з Полтавською ОВА.

18 листопада Харківський ІТ Кластер та Полтавська ОВА підписали Меморандум про забезпечення комфортного бізнес-клімату для розвитку технологічного бізнесу, зокрема освіти та інфраструктури, а також, цифрової трансформації, створення діджитальних ресурсів регіональної влади та шерінгу досвіду харківського IT-ком’юніті через спільні проєкти на Полтавщині.
Ініціативи із Kharkiv IT Cluster – це завжди розширення меж можливостей та технологічний бустер повсякденних процесів, таких як, цифрова грамотність державних службовців, кібербезпека, підтримка МСБ, а також діджитальна трансформація регіону через проведення тематичних конференцій із лідерами громад.

За освітнім напрямом плануються заходи з популяризації можливостей у технологічному бізнесі та заохочення молоді до фахового навчання. До участі в освітніх проєктах від ІТ-бізнесу на безкоштовних засадах активно залучатимуться шкільні, вчительські, студентські та викладацькі спільноти.

Також, відкриються нові можливості для міжнародного співробітництва через партнерство із European Enterprise Network Consortium, в якому Харківський ІТ Кластер є офіційним партнером, разом з Міністерством закордонних справ та іншими державними та освітніми інституціями.

Кросрегіональна активність Kharkiv IT Cluster відкриває нові можливості для компаній-учасників. Ми вдячні за відкритість харківській владі та завдяки вже напрацьованому досвіду продовжуємо працювати в партнерському “трикутнику” бізнес–освіта-влада, для допомоги у збереженні та розвитку ІТ-бізнесу, комфортних умов для айтівців та діджиталізації країни.
Харківський ІТ Кластер висловлює вдячність голові Полтавської ОВА Дмитру Луніну та його команді за відкритість до партнерства.

Детальніше про те, як приєднатись до амбітних проєктів разом з однодумцями ви знайдете за посиланням.


Ключові тези щодо співпраці від Kharkiv IT Cluster:

 • підтримка діджиталізації регіональної влади (як приклад – оновлення офіційного порталу та реєстру надавачів соціальних послуг);
 • розвиток освітнього напрямку;
  • для дітей та студентів;
  • для вчителів шкіл та викладачів коледжів та університетів
  • для неформальної освіти;
  • діджитальні навички для державних службовців;
 • спільні міжрегіональні заходи та конференції;
 • обмін досвідом у напрямку діджиталізації та цифрової інфраструктури;
 • спільні інфраструктурні проєкти для життя та роботи тимчасово релокованих айтівців та компаній;
 • співпраця в проєкті European Enterprise Network;
 • інші напрямки ініціатив для покращення бізнес-клімату.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. Kharkiv_IT_Cluster_memorandum
 2. Підсумки конференції від СІРЕ
 3. Дебати щодо можливостей IT-бізнесу

Коментарі