Kharkiv IT Cluster підписав меморандум з ХНЕУ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про співпрацю з Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця та став асоційованим партнером спільної магістерської програми з інформаційних систем ХНЕУ та НТУ “ХПІ” під назвою MASTIS.
Володимир Пономаренко – ректор ХНЕУ, Андрій Марченко – проректор НТУ “ХПІ” – виступили з заявами про важливість проекту MASTIS, кооперації між ВУЗами і представниками IT-бізнесу в особі компаній-учасників Kharkiv IT Cluster. Всього в згаданому проекті, запущеному Erasmus +, задіяно 17 університетів і 11 країн. В Україні участь візьмуть: ХНЕУ імені С.Кузнеця, НТУ “ХПІ”, НТУ “КПІ”, Національний університет “Львівська політехніка”, Вінницький національний університет, Херсонський державний університет, Міністерство освіти і науки України. Головне завдання MASTIS – поліпшити магістерську програму в сфері інформаційних систем: наблизити до вимог європейського ринку праці IT-індустрії, навчити швидко реагувати на запити роботодавців. Студенти отримають подвійний диплом з партнерським університетом Ліон-2, актуальну інформацію про управління в сфері інформаційних систем та набудуть практичних навичок застосування отриманих знань під час обов’язкового піврічного стажування в Європі. MASTIS сприяє нетворкінгу між українськими та європейськими студентами, підвищенню кваліфікації викладачів і впровадженню сучасних практик навчання. Наталія Виноградська, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster, висловила готовність організації підтримувати ініціативи ВНЗ, відповідні місії суспільного союзу, що сприяють розвитку еко-системи Харкова. Олександр Медовой, глава наглядової ради і CEO AltexSoft, заявив про прагнення кластера систематизувати проекти співпраці з ВНЗ, які вплинуть на якість підготовки IТ-фахівців і зазначив, що участь у проекті MASTIS – відмінна можливість приступити до роботи негайно.
Дмитро Яковлєв, один із засновників кластеру, СOО компанії VIDEAL, зробив акцент на тому, що підписання меморандуму з ХНЕУ та іншими провідними ВНЗ міста – це спосіб вирішувати конкретні завдання бізнесу і отримувати конкретні результати: підвищення рівня знань майбутніх співробітників, збільшення кількості висококласних фахівців, яких при прийнятті на роботу можна сміливо ставити на проекти.
Варто відзначити, що наша організація і раніше працювала з Харківським національним економічним університетом. Деякі лекції і зустрічі проходили на базі ВНЗ: ми підтримували фінансово і організаційно фінал обласної олімпіади з програмування 2016, а також Хакатон 1654. В даний час ми запускаємо два спільних проекти. Перший – це курс по інтернет-маркетингу, що розробляється експертами компаній-учасників кластера – Promodo, Webline Promotion, ART LEMON – і викладачами ВНЗ. Синергія університету і громадської організації допоможе створити актуальний курс, випускники якого однозначно будуть затребуваними на ринку праці, адже сьогодні кожна компанія має потребу в професійному інтернет-маркетолозі!
Другий проект – це серія лекція для студентів і викладачів з орієнтацією на тренди в FinTech. Перша лекція відбудеться 18 квітня о 15:50. Спікер – Павло Кравченко – експерт з питань криптографії та децентралізованих додатків. На лекції він розповість про те, що таке криптовалюта і Bitcoin, а також розкриє суть децентралізованих додатків. Учасники дізнаються про вплив Bitcoin на фінансовий ринок і багато іншого.
Нагадаємо, що в п’ятницю ми підписали меморандум про співпрацю в НТУ “ХПІ”. Надалі ви дізнаєтеся про нашу кооперації і з іншими ВНЗ Харкова. Слідкуйте за нашими оновленнями.

Коментарі