Junior Club від Kharkiv IT Cluster розпочав набір на новий осінній семестр!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Хочеш розвиватися в ІТ, але не знаєш, з чого почати? Не зволікай і приєднуйся до групи на новий семестр Junior Club by Kharkiv IT Cluster!

Junior Club by Kharkiv IT Cluster — це унікальний проєкт, який не тільки допомагає підвищити експертність молоді в ІТ-сфері, а й прокачати soft skills для якісного професійного розвитку.

Захід має формат закритого клубу. На ньому провідні фахівці ІТ-компаній діляться своїми знаннями й досвідом, що буде корисним не тільки початківцям, а й молодим спеціалістам, які вже мають певний background.

Чого очікувати:

🚀 тренінги з провідними ІТ-спеціалістами (2–3 рази на місяць), що піднімуть твої soft skills на новий рівень; 🚀 можливість прокачати hard skills, а також закріпити свої навички на практиці, презентувавши власний проєкт на Boot Camp; 🚀 познайомитися з експертами рівня Senior і вище з провідних IT-компаній, що поділяться власним досвідом; 🚀 Speaking Club: в ІТ без англійської ніяк. Саме тому 1–2 рази на місяць ми зустрічаємося, аби попрактикувати розмовну англійську з нашими модераторами; 🚀 Junior Club — потужна community, де ти не тільки знайдеш однодумців, а й отримаєш цінний досвід, адже зможеш не тільки вчитися, а й навчати молодших колег у нашому проєкті Kids2IT; 🚀 круті плюшки, веселі афтепаті, цінні інсайти та нові знайомства ー приємний бонус; 🚀 для найактивніших учасників ー доступ до вакансій від рекрутерів топових компаній та можливість отримати запрошення на співбесіду! Стань частиною потужної IT-спільноти, прокачай свої скіли й почуй цінні поради від топових спеціалістів!

Не зволікай, майбутній генію, реєструйся за посиланням і чекай на нас листа з підтвердженням.

Зареєструватися

Кому буде цікаво?

Світчерам, студентам, усім, хто бажає зменшити поріг входу в IT.

Який дедлайн подання заявок?

Останній день реєстрації — 15 вересня. До групи візьмемо 30 найбільш мотивованих претендентів після відбору.

Коли початок занять?

Вересень 2022 р.

Який формат проведення?

Найчастіше ми зустрічатимемося з вами офлайн. Зустрічі проводитимуться раз на тижні у вечірній час. https://www.youtube.com/watch?v=GfFmpKJxTPc&t=10s

Коментарі