банер для публікації

Замовник — частина команди: філософія роботи в ABNK Premium Systems

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

«Головна наша теза — ми працюємо не НА замовника, а РАЗОМ з ним»

Саме на цій засаді побудована робота в ІТ-компанії ABNK Premium Systems, яка нещодавно стала мембером Kharkiv IT Cluster. 50+ досвідчених спеціалістів з 2018 року розвивають галузі SportsTech, Legal, Agriculture, Healthcare в ІТ та створюють відмінні рішення для замовників.

Які звички допомагають компанії успішно працювати із будь-якими клієнтами та що змінилося в ABNK Premium Systems з моменту повномасштабного вторгнення?

Про все це ми розповімо в нашому матеріалі.

ABNK-zamovnik-chastyna-comandy-2-1-scaled-414x276 Замовник — частина команди: філософія роботи в ABNK Premium Systems

Що створює команда ABNK Premium Systems?

ABNK Premium Systems займається розробкою програмного забезпечення в чотирьох галузях, демонструє успішні результати й має постійних клієнтів, які задоволені роботою команди.

Аграрний сектор

Компанія зосереджена на створенні індивідуальних цифрових рішень для агробізнесу та стартапів у цій сфері. ABNK Premium Systems допомагає у зборі та аналізі даних, розробляє прогнози на основі ML-технологій (Machine Learning), встановлює зв’язки між пристроями на базі Інтернету речей (IoT). Компанія створює складні технології просто та зрозуміло, адаптує програмне забезпечення під кожний процес, щоб працівники аграрної сфери могли більш ефективно виконувати свою роботу.

Спорт та фентезі-спорт

У спортивній галузі компанія має незбагненну експертизу — від механізмів для прогнозування переможних складів для DraftKings/FanDuel до спеціальної спортивної рекламної гри Чемпіонату світу з футболу 2018 року та програмного забезпечення DFS для змагань на основі прогнозів.

Експертиза ABNK Premium Systems охоплює також медико-технічний та фінансовий сектори. Команда створює програмні забезпечення, які спрощують та оптимізують діяльність замовників цих сфер.

Компанія займається розробкою рішень переважно для закордонних замовників, чим демонструє професіоналізм української ІТ-індустрії на практиці. Це важливо в нинішніх умовах, коли про Україну слід говорити світові. ABNK Premium Systems говорить ділом!

Філософія команди

ABNK Premium Systems за прозорість. Замовник для команди — ще один гравець на полі створення продукту.

«Ми завжди виконуємо наші проєкти вчасно, дуже тісно співпрацюємо із замовниками. Головна наша теза — ми працюємо не НА замовника, а разом з ним. Кожен наш замовник стає частиною команди, бере участь у мітингах та стендапах», — зазначає команда.

Саме завдяки такій стратегії у фіналі проєкту не буває сюрпризів. Для клієнта процес відтворення його замовлення знаходиться наче на долоні — і це позитивно впливає на результат.

ABNK-zamovnik-chastyna-comandy-1-1-scaled-414x276 Замовник — частина команди: філософія роботи в ABNK Premium Systems

Війна як виклик стабільності компанії

З того страшного лютого команда ABNK розширила свою географію: працівники компанії сьогодні знаходяться по всьому світу. Однак дух єдності не зник, а навпаки — зміцнився й продовжує зростати.

Команда досі тепло вітає у своїх рядах нових чарівників, які підсилюють експертизу компанії. ABNK Premium Systems підтримує своїх співробітників, створює комфортні умови для віддаленої роботи, адже з харківським офісом команда попрощалася. Однак не назавжди!

На початку воєнного вторгнення офіс компанії в Харкові служив хабом для збирання, розподілення та зберігання продуктів харчування, побутових речей, теплого одягу для тих, хто цього потребував.

ABNK Premium Systems допомагала й з евакуацією: з лютого компанія влаштувала на нових місцях понад 30 000 людей.

Деякі співробітники компанії залишилися в Харкові та успішно балансують роботу й волонтерство — допомагають людям похилого віку, купують ліки, харчі та підтримують у побуті.

Сьогодні компанія ABNK Premium Systems — потужний гравець на ринку. Навіть попри складні умови команда змогла оговтатися та стабілізуватися в перші тижні війни — а це говорить про єдність та невичерпну силу!

Kharkiv IT Cluster радий вітати ABNK Premium Systems у колі схожих ІТ-титанів, які змогли не лише вистояти під тиском умов, а й зрости, розквітнути в ІТ-полі й розширити свою експертну міць. Разом спільнота зможе побороти всі негаразди, а ми як Kharkiv IT Cluster розкажемо про це світові. Адже ви цього гідні!

 

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. банер для публікації
  2. банер із зображенням команди Playwing
  3. банер для публікації WebMeridian

Коментарі