EEN-UKRAINE-consortiuim

Бустер довіри та підтримки для українських ІТ-компаній від ЄС — як отримати доступ?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сучасні економічні виклики, карантини та обмеження щороку непередбачувано ускладнюють міжнародну діяльність компаній-учасників Kharkiv IT Cluster. Для зниження впливу від зовнішні ризиків ком’юніті шукало нові можливості підтримати IT-спільноту, тому наприкінці 2020 року Kharkiv IT Cluster розпочав процедуру приєднання до Консорціуму Enterprise Europe Network (EEN).

24 лютого 2022 ще більше ускладнило досягнення довірливих домовленостей із закордонними партнерами для IT-компаній, що тимчасово релокувалися по всій Україні. Ті процеси, що й у сталих умовах потребували часу та надзусиль для побудови truster-партнерств на європейських ринках, тепер ускладнилися реаліями 2022 року. Обмеження у виїзді, релокація команд та складнощі в плануванні роботи через енергетичну кризу потребували глобальних вирішень для національного IT-бізнесу та продовження стріму інновацій в Україні та світі.

Після двох років виконання формальних процедур та численних вимог до партнерства в Консорціумі, Харківський IT Кластер офіційно доєднався до платформи EEN, а значить — створив дієвий бустер підтримки технологічного бізнесу в напрямку експортних продажів ІТ-послуг та ІТ-продуктів під час війни у 2022.

Харківський IT Кластер єдиний з українських IT-об’єднань офіційно став частиною Консорціуму EEN — найбільшої у світі мережі підтримки малих та середніх компаній з міжнародними амбіціями. Тепер компанії-учасники доєдналися до 600 організацій-членів та відкрили для себе додаткові можливості на ринках 60 країнах.

Платформа EEN — це можливість для компаній IT-спільноти знайти партнерів на міжнародних ринках, оперативно налагодити із ними trusted-звʼязки, розвивати стартапи, проєкти та ініціативи компанії, працюючи без географічних обмежень з будь-якого куточку України.

Співпраця Kharkiv IT Cluster з EEN — це автоматичне долучення до довгострокових контрактів із країнами ЄС та підтримки від Європейських інститутів й організацій у сфері ділового та комерційного співробітництва.

Міжнародні заходи та конкурси в рамках EEN відтепер також є відкритою можливістю рухатити світ унікальної експертизою та через трансфер інновацій і технологій.
Бути частиною Консорціуму EEN для IT-спільноти — це можливість швидко адаптуватися до європейських стандартів та вийти на новий рівень бізнесу, розширити комерційне партнерство в технологічній сфері, отримати промоцію та комунікаційне посилення за ключовими напрямками діяльності.

Через партнерство із Консорціумом EEN Kharkiv IT Cluster нівелює інституційні та бюрократичні бар’єри між бізнес-простором ЄС та українськими малими й середніми компаніями що завжди ускладнювало розвиток бізнесу і є надважливим у 2022 році. Так компанії-учасники стають частиною «єдиного ринку».

Kharkiv IT Cluster безперервно розширює напрямки співпраці на міжнародному рівні. Ми відкриваємо нові перспективи для IT-бізнесу, створюємо платформи для реалізації амбітних проєктів, налагоджуємо партнерства та захищаємо інтереси IT-спільноти поза непростими часами та все зростаючими викликами. Ми знаємо, що наша сила — в спільноті. Доєднуйтеся до потужних змін разом із Харківським IT Кластером.


Довідка про переваги EEN у фактах:

  • найбільша в світі мережа підтримки малих і середніх компаній з міжнародними амбіціями-працює в 60 країнах світу;
  • серед джерел фінансування програма COSME та Horizon 2020 за підтримки Європейського Союзу;
  • стратегічні вектори мережі: залучення інновацій, підтримка бізнесу в “єдиному ринку”, створення trusted зв’язків і налагодження прозорого міжнародного партнерства з перевіреними діловими гравцями по всьому світу;
  • мережа охоплює найвпливовіші інститути з розвитку та підтримки бізнесу: торгово-промислові палати, регіональні організації розвитку, університети та дослідницькі інститути, інноваційні агентства;
  • має багаторічний досвід діяльності в бізнес-середовищах 60 країн і надає комплекс послуг, персоналізованих під компанію і націлених на її бізнес-сектор.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. День народження Kharkiv IT Cluster
  2. Дебати щодо можливостей IT-бізнесу
  3. Учасники Kharkiv IT Cluster готові до складної зими

Коментарі