ClearCut від Quantum: моніторинг вирубування лісу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія Quantum представила світу свій інноваційний проєкт — платформу ClearCut для моніторингу вирубування лісу.

Тепер кожен може стежити за всіма змінами вирубування лісу в Харківському регіоні та дізнаватися про незаконні маніпуляції, щоб зменшити їхню частоту!

tree-480x480 ClearCut від Quantum: моніторинг вирубування лісу

Як це працює?

Платформа ClearCut використовує комп’ютерний зір і штучний інтелект, щоб швидко реагувати на всі зміни. ШІ збирає інформацію кожні 3–5 днів, порівнює дані і аналізує зміни.

Ресурси платформи відкриті для будь-якої людини або компанії, що особливо важливо для екологічних установ, оскільки допомагає їм стежити за змінами в лісах і швидко реагувати на незаконні дії.

На спеціально створеній карті різними кольорами позначаються області, які аналізувалися:

  • жовтим — області, у яких дані після аналізу не змінились;
  • червоним — області, у яких спостерігається надмірне вирубування лісу;
  • синім — області, для яких дані відсутні.

Компанія Quantum об’єдналася з SCGIS Ukraine (Society for Conservation GIS), Товариством природоохорони ГІС в Україні, щоб створити проєкт такої важливості.

leaf-480x480 ClearCut від Quantum: моніторинг вирубування лісу

«Quantum — це соціально відповідальна компанія. Ми розуміємо важливість вирішення таких гострих проблем навколишнього середовища, як вирубка лісів, особливо щодо незаконних випадків. Саме тому ми створили відкриту для кожного платформу», — розповів CEO Quantum Рубен Мелконян.

Харківський ІТ Кластер вірить, що такі проєкти змінюють наш світ на краще. А платформа ClearCut обов’язково вплине на зниження випадків надмірного вирубування лісів.

«Quantum продовжує співпрацювати з людьми, які займаються захистом навколишнього середовища, і працює над поліпшеною версією ClearCut, щоб підвищити точність виявлення вирубки на 10–15 %», — говорить Рубен Мелконян.

tree-1-480x480 ClearCut від Quantum: моніторинг вирубування лісу

Детальніше про проєкт читайте на сайті Quantum.

Дбаймо про навколишнє середовище разом!

Коментарі