інкубаційна програма

Boot Camp 2024: велике відкриття інкубаційної програми

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

7 березня відбулося довгоочікуване відкриття великої інкубаційної програми Boot Camp 2024🔥

До відкриття долучилися 163 айтівці, серед яких команди Boot Camp 2024 та їхні ментори, учасники резерву й інші зареєстровані на проєкт trainee й junior спеціалісти🤩

Перші результати Boot Camp 2024

Boot Camp 2024інкубаційна програма, спрямована на розвиток ІТ-галузі України й створення стартапів айтівцями, котрі лише починають свій шлях в ІТ🧑‍💻

Цього року ми отримали понад 600 реєстрацій, провели 23 години співбесід для 322 учасників, 123 з яких були відібрані до однієї з 7 команд.

Як ти вже знаєш, менторами Boot Camp 2024 стали 8 ІТ-спеціалістів компаній-учасників і партнерів Kharkiv IT Cluster: Akvelon, APIBEST, CHI Software, Quantum, Veramed, Viseven і GoITeens.

Над якими проєктами будуть працювати команди?

Команда Микити Висоцького  — Project manager at CHI Software

«Серце України» — вебзастосунок, спрямований на координацію допомоги волонтерів і надання підтримки людям, які постраждали внаслідок війни в Україні. Він допомагає організувати спільноту, яка об’єднується для допомоги тим, хто зазнає випробувань війною.

Команда Тараса Барщовського — Delivery Manager at Akvelon

Внутрішня система моніторингу онбординг-процесу для нових працівників компанії Akvelon. Робота застосунку націлена на допомогу у відстежуванні всіх адаптаційних процесів протягом випробувального терміну, з можливістю отримання зворотного зв’язку для вчасного реагування й виправлення проблемних питань.

Команда Даніїла Шляхова — директора Veramed

Мобільний застосунок для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Цей застосунок створений, щоб надавати допомогу дітям і підліткам у критичних ситуаціях, зокрема під час ракетних атак, і спрямований на покращення ментального стану користувачів, забезпечуючи швидкий доступ до професійної психологічної підтримки.

Команда Тараса Омеляненка — засновника APIBEST

Робота команди спрямована на розробку платформи для Junior, ентузіастів в IT, благодійних організацій і власників бізнесу. Вона обʼєднує тих, хто шукає перший досвід у компанії, цікаві проєкти або підтримку спільноти для розвитку власної ідеї.

Команда Сергія Сляднєва й Станіслава Іосифова — Python Backend і Frontend Developers at Quantum

Career | Skill Atlas — це інноваційний і динамічний проєкт, створений з метою навігації спеціалістів у їхній професійній подорожі. Цей ресурс слугуватиме інструментом для планування кар’єри, пропонуючи користувачам можливість отримати карту професійної траєкторії на основі їхніх інтересів, сильних сторін і потреб галузі. Career | Skill Atlas має на меті сприяти прийняттю рішень розвитку відповідно до вимог ринку праці.

Команда Вікторії Мотіної — BA manager at Viseven

Застосунок, призначений для посилення дитячої безпеки, має завдання мінімізувати випадки несанкціонованого переміщення дітей, відомі як кіднепінг. Ця ініціатива ставить насамперед турботу про майбутнє наших дітей і демонструє спільну місію у створенні безпечного й захищеного оточення для наших наймолодших.

Команда Михайла Максимова — програмний директор GoITeens

Мета команди — створити сервіс зі збору й аналізу освітніх компонентів навчальних програм у Харківських ЗВО з галузі «Інформаційні технології» із використанням штучного інтелекту. Ресурс спрямований допомогти абітурієнтам у розумінні напрямів підготовки й сприяти створенню й розвитку професійних спільнот із викладачів, науковців і спеціалістів у сфері ІТ.

Хочеш знати більше деталей про цьогорічний Boot Camp? Дивися запис відкриття проєкту за посиланням👇

YouTube

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. сайт-min (1)
  2. Фінал BootCamp 2023

Коментарі