Безкоштовні курси англійської мови для українців

Безкоштовні курси англійської мови для українців

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Знати мову іншої країни завжди корисно, але особливо це актуально зараз, оскільки чимало українців за кордоном і мають комунікувати з громадянами інших держав.

Kharkiv IT Cluster зібрав добірку ресурсів для самостійного й безкоштовного вивчення мов:

 • англійська та інші іноземні мови;
 • для дітей та дорослих.

Українці можуть обрати найзручніший формат навчання:

 • онлайн-курси;
 • інтерактивні уроки;
 • мультимедійні платформи;
 • додатки.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Babbel — безкоштовний сервіс для вивчення іноземних мов

Якщо ви бажаєте вивчати англійську, німецьку чи польську мови, покращити свої навички говоріння, аудіювання та письма, можете отримати доступ до мовних курсів Babbel.

Усе, що вам потрібно для того, щоб розпочати навчання, — ваш смартфон, планшет або комп’ютер! Користування додатком Babbel безкоштовне для всіх, хто обирає українську мову.

babbel-414x176 Безкоштовні курси англійської мови для українців

Як працює додаток Babbel?

 • перейдіть за посиланням та натисніть «Починай навчатися»;
 • оберіть відповідну мову, яку ви бажаєте покращити;
 • зареєструйтеся, використовуючи своє ім’я та електронну пошту;
 • починайте навчатися!

Мета навчальних курсів полягає в тому, щоб забезпечити для українськомовних учнів необхідну лексику та основні комунікативні навички, які допоможуть легше орієнтуватися в повсякденному житті в оточенні іноземців.

Green Forest

Green Forest — мережа шкіл англійської мови. Вам сюди, якщо хочете попрактикувати свою розмовну англійську! Тут щотижня проводять безкоштовні speaking club для різних рівнів підготовки.green-forest-414x230 Безкоштовні курси англійської мови для українців

На сайті ви зможете знайти низку безкоштовних матеріалів для вивчення англійської мови самостійно:

⭐️ відео-уроки з англійської;
⭐️ рубрика Free English Lesson with Notes, де кожний випуск — це повноцінний урок на прокачку кількох навичок із інтерактивними завданнями;
⭐️ 10 Minute English, де в кожному випуску на вас чекатиме невеличке відео, аудіо або історія з описом та корисним vocabulary з перекладом.
⭐️ Співай пісні та вчи англійську — уроки англійської із популярними піснями;
⭐️ англійська лексика та граматика в картинках.

Duolingo

Duolingo — безкоштовний сервіс для вивчення понад 30 мов.

duolingo-414x204 Безкоштовні курси англійської мови для українців

Вивчення мов побудовано на принципі гейміфікації — просуванню від рівня до рівня, заробляючи бали. Для кожної мови є не менше 25 рівнів. Ви можете вивчати іспанську, французьку, італійську, німецьку, турецьку, японську та багато-багато інших мов.

duolingo1-414x204 Безкоштовні курси англійської мови для українців

Prometheus — найбільша платформа безкоштовної онлайн-освіти в Україні

Prometheus — український громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів, запущений 2014 року. Головною метою проєкту є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім охочим.

prometeus-414x238 Безкоштовні курси англійської мови для українців

Тут ви зможете знайти цілу низку безкоштовних матеріалів для вивчення англійської мови самостійно:

 • «Курс для початківців Elementary A1-A2» допоможе вам швидко й зручно зробити свій перший крок до опанування англійської мови. Підійде всім, хто вчить мову з нуля, знає до 100 слів та бажає опанувати базову граматику.

  Коротко про курс:
  👉 25 логічно пов’язаних між собою занять, на яких ви навчитеся висловлюватись англійською легко та вправно;
  👉 ознайомлення з базовою та актуальною для повсякденного життя лексикою;
  👉 граматика, яка подається у форматі відеопояснення;
  👉 закріплення отриманих навичок за допомогою інтерактивних тренувань.

  Після завершення курсу ви зможете розповідати про себе, ставити загальні питання своєму співрозмовнику. Також будете мати можливість спілкуватися на базові теми повсякдення: про родину, погоду, гаджети, мандрівки, свята та традиції тощо.

Anglijska-dlya-pochatkivtsiv.-Elementary-level-A1-A2 Безкоштовні курси англійської мови для українців

 • «Англійська для кар’єрного зростання» надає можливість розширити свої уявлення по кар’єрні шляхи на світовому ринку, розвинути словниковий запас та покращити мовні навички для досягнення ваших професійних цілей.

  Декілька слів про курс:
  👉 навчить, як подавати резюме для прийому на роботу в Сполучених Штатах та світі;
  👉 допоможе розібратись, які вакансії підходять під ваші зацікавлення та навички;
  👉 допоможе створити якісні й чіткі резюме та супровідний лист;
  👉 висвітлить навички проходження співбесід та налагодження зв’язків.

  Це курс університету Пенсильванії, створений за підтримки Державного бюро департаменту освіти та культурних зв’язків Сполучених Штатів Америки та Офісу програм вивчення англійської мови. Він розрахований на неносіїв англійської мови, які зацікавлені в поліпшенні кар’єри на світовому ринку праці.

Anglijska-dlya-karyernogo-zrostannya Безкоштовні курси англійської мови для українців

 • «Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)» розширить ваші знання про інноваційні сфери наукових пошуків.

  Цікавитесь STEM, але бракує знань англійської мови для справжнього наукового винаходу чи дослідження? Цей курс відкриє вам двері у світ інновацій та розширить ваш словниковий запас для досліджень та обміну науковою інформацією у вашій спільноті.

 • Anglijska-dlya-STEM-nauka-tehnika-inzheneriya-ta-matematyka Безкоштовні курси англійської мови для українців«Англійська для медіаграмотності» допоможе розібратися із різними видами масмедіа (газети, журнали, телебачення, радіо та соцмережі) та надасть можливість розвинути значення медіа в нашій реальності.

  Коротко про курс:
  👉 допоможе розширити словниковий запас та набути необхідних мовних навичок для аналізу того, що ви читаєте та дивитесь;
  👉 навчить вас оцінювати власний рівень медіаграмотності;
  👉 допоможе відокремлювати реальні факти від поглядів у медіа, розбіжності між соціальними мережами та традиційними медіа.

  Наприкінці курсу на вас чекатиме власний фінальний проєкт для соціальних мереж, який продемонструє, як покращилась ваша медіаграмотність.

 • Anglijska-dlya-mediagramotnosti Безкоштовні курси англійської мови для українців«Англійська для бізнесу та підприємництва» надасть лексичну базу, яка необхідна для досягнення успіху в міжнародній компанії. Ви будете вивчати бізнес-англійську за допомогою цікавих текстів для читання та відеолекцій, а також опануєте необхідний словниковий запас, поняття та питання.

Anglijska-dlya-biznesu-ta-pidpryyemnytstva Безкоштовні курси англійської мови для українців

 • «Англійська для журналістів» — курс must-have для тих, хто працює у ЗМІ чи мріє про кар’єру в медіа! За допомогою цих безкоштовних матеріалів ви зможете розширити свій словниковий запас, покращити навички читання, проведення досліджень, розробки місцевих та світових новин.

  Під час вивчення курсу ви матимете можливість розглянути друковані та цифрові медіа за допомогою матеріалів для читання та відеолекцій.

 • Anglijska-dlya-zhurnalistiv Безкоштовні курси англійської мови для українців«Бізнес-англійська» — курс, основне завдання якого полягає в тому, щоб вивчити ключову бізнес-лексику та деякі елементи граматики.

Декілька слів про курс:
👉 складається з 3 частин;
👉 розвиває практичні навички володіння бізнес-англійською;
👉 надає якісні поради до поширених в бізнес-середовищі ситуацій та розповідає про те, як рухатися далі у вивченні бізнес-англійської та англійської мови в цілому.

Теми курсу є самостійними, тому ви можете обрати ті, які вас найбільше цікавлять, і вивчати саме їх. Для цього вам знадобиться володіння англійською не нижче рівня pre-intermediate (бажано – intermediate) і, звісно, бажання вчитися.

Пам’ятайте, головний ключ до успішного навчання — це ви! Тільки сумлінне ставлення до навчання дозволить поліпшити свої знання англійської та отримати бажаний результат.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. баннер нетфликс
 2. Spotify для українців
 3. Upwork_Kharkiv_IT_Cluster
 4. Підбірка ігор про війну в Україні
 5. 5 корисних чат-ботів_Kharkiv_IT_Cluster
 6. Як визначити свій рівень англійської?

Коментарі