Електронні бібліотеки: де можна почитати

📚 10 безкоштовних онлайн-бібліотек для комфортного користування

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Друже, ми точно знаємо, як важливі зручність і швидкість у сучасному онлайн-середовищі! Саме тому ми зібрали 10 найкомфортніших електронних бібліотек, де ти можеш знайти свої підручники або гарно провести час за онлайн-книгою. Знайомся зі списком українських та закордонних бібліотек  і обирай найкращий варіант для себе! 😉

Електронна бібліотека ІМЗО

Саме тут ти знайдеш електронні підручники різноманітних видань для всіх класів, словники, шкільні хрестоматії та посібники, матеріали для вчителів та студентів. Усе це містить бібліотека інституту модернізації освіти. Зручний інтерфейс, швидке завантаження й жодної реклами. 

Укрліб

Цей сайт є справжньою бібліотекою української та світової літератури. Тут ти можеш знайти всі твори шкільної програми й поза нею в повному та стислому обсягах, прослухати аудіокниги, ознайомитися з біографіями відомих письменників, і все це українською мовою!

Відкрита книга

Ти учень 5-11 класів? Рекомендуємо звернути увагу на цей ресурс!

Відкрита книга – проєкт, що публікує класичні твори української та світової літератури. Для школярів автори зробили окремий розділ “Шкільна програма”, де розміщені  за класами всі твори української та світової літератури. Тепер знайти твір з домашнього завдання зручно й легко!

Дерево казок

Дерево казок – онлайн-бібліотека для малечі! Тут зібрані найцікавіші казки для дітей як у текстовому, так і в аудіоформаті. Окрім цього, можна завітати до галереї героїв, щоб познайомитися з ними ближче, роздрукувати розмальовки до кожної казки й почитати цікаві комікси.

Поетика

Поетика – бібліотека української поезії. Проєкт має три завдання:

  • надати всім зацікавленим доступ до скарбів української поезії у простій та зручній формі;
  • підтримати українських поетів, пропагуючи їхні твори і українську поетичну традицію;
  • служити посередником для спілкування читачів і поетів.

Переходь і знайомся з поезією українських письменників усіх періодів!

Sound-books.net 

Любите не читати, а слухати книжки? Тоді цей сервіс для вас!

Sound-books.net – бібліотека для тих, хто любить аудіокниги!  На цьому сайті можна знайти аудіокнигу на будь-який смак! Велика кількість категорій та жанрів з української та світової літератури!

УКРЛІТ.ORG 

А це – публічна електронна бібліотека української художньої літератури! Якщо тобі потрібно знайти твір з української літератури, можеш сміливо обирати цей сайт!

Manybooks.net 

Manybooks.net– закордонна онлайн-бібліотека. Містить більше 50 000 електронних книг з усього світу!  Обирай улюблених авторів та жанри й читай  твори мовою оригіналу. 

Pidruchnyk.com

На цьому сервісі зібранні всі електронні версії підручників усіх років та класів. Серед них також уже можна знайти підручники для п’ятикласників НУШ з усіх предметів.

Генеза 

На цьому сайті представлені електронні підручники з усіх предметів для всіх класів видавництва «Генеза‎». Окрім підручників, на сайті можна знайти  твори художньої літератури та додаткові матеріали.

Як писав відомий український письменник Іван Франко:
«Книги – морська глибина». Тож, пірнай в бібліотеки й винось звідти дивні перли!  

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Особливості вступної компанії від НТУ "ХПІ"

Коментарі