Зустріч з Послом Франції Ізабель Дюмон

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster брав участь в круглому столі з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні пані Ізабель Дюмон в Харківському національному університеті радіоелектроніки. На зустрічі обговорювалося партнерство України та Франції, глобалізація освіти, можливості української та французької молоді. Едуард Рубін, т.в.о. Ректора ХНУРЕ, СЕО Telesens, співзасновник Kharkiv IT Cluster виступив і підкреслив, що в університеті вже йде активна робота по впровадженню програм подвійних дипломів з французькими вишами.
Пані Дюмон підкреслила, що Франція щорічно виділяє 100 стипендій українським студентам, а кількість спільних програм між французькими та українськими навчальними закладами буде тільки збільшуватися. Також вона розповіла учасникам про французьку систему освіти, важливість стажувань студентів на підприємствах, які є невід’ємною частиною навчання. Особливу увагу Посол приділила питанням IT-індустрії. Уряд Франції робить значні інвестиції в цю сферу, а також стимулює розвиток startup-руху.
Крім того, на зустрічі був представлений Почесний консул Франції в Харкові Сергій Політучий. Відкриття почесного консульства – причина, яка привела пані Ізабель до Харкова – стане основою успішної співпраці між Францією і Харковом. Kharkiv IT Cluster, в свою чергу, буде прагнути до створення міцних контактів між харківськими та французькими компаніями.

Коментарі