Зустріч Kharkiv IT Cluster з представниками Посольства Австрії в Україні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

“Як повернути рейси до Відня з Харкова?” – Одне з питань, на яке шукали відповідь учасники Kharkiv IT Cluster на зустрічі з Послом Австрії в Україні Герміною Поппеллер. Її візит був присвячений відкриттю Почесного консульства Австрії в Харкові.
Круглий стіл з учасниками Kharkiv IT Cluster відбувся 27 травня. Учасники спілки, а також запрошені IT-підприємці спілкувалися з представниками австрійського посольства. З боку Kharkiv IT Cluster та IT-комітету EBAу зустрічі взяли участь CEO компаній: AltexSoft, Agilites, DCT, INSART, NIX Solutions, Telesens, Verna, Videal, Rozdoum, X1 Group, Sigma Sigma Software, Web4Pro.
Вів зустріч Почесний консул Австрії в Харкові Всеволод Кожемяко, який раніше організовував «Дні української культури у Відні», поїздки на літні канікули до Австрії дітей воїнів та загиблих в АТО, сприяв у проходженні стажування в Дипломатичній академії студентів Харківщини.
Під час зустрічі учасники обговорили можливі шляхи співпраці: проведення спільних вебінарів для австрійських і харківських підприємців, roadshow для українських IT-компаній і стартапів в Австрії та австрійських бізнесменів в Україні. Одне з багатьох актуальних питан, що обговорювались, – відновлення рейсу Харків-Відень, який забезпечував зручне сполучення не тільки з Європою, а й Америкою. Пані Герміна Поппеллер запевнила, що ця тема неодноразово обговорювалась австрійськими авіаперевізниками. Дійшли домовленості, що Kharkiv IT Cluster проведе анкетування IT-компаній Харкова і узагальнить дані про кількість міжнародних перельотів, які здійснюють IT-фахівці Харкова, що дозволить продемонструвати зацікавленість IT-харків’ян у польотах через Vienna International Airport як одного з найбільших авіахабів Європи, і у харків’ян буде реальний шанс знову скористатися ним.
Пані Герміна Поппеллер підсумувала:

“Організацією подібної зустрічі ви мене здивували! Я рада дізнатися, що в Україні і в Харкові так розвинена IT-індустрія. Для мене це хороша новина, і вона напевно стане приємним відкриттям для багатьох австрійців, які поки не працювали з українцями. Сподіваюся, після цього візиту більше моїх співгромадян дізнається про можливості роботи з вами і вашими колегами. “

Kharkiv IT Cluster зі свого боку докладе всіх зусиль для розвитку австро-українських відносин. Комітет з міжнародного маркетингу Kharkiv IT Cluster вже планує кілька поїздок до Європи і Канади. Ми впевнені, що скоро серед наших пунктів призначення з’явиться і Австрія!

Коментарі