ЖК Green Hills

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Концепція проекту: ЖК Green Hills – це сучасний архітектурний проект в стилі Скандинавський Мінімалізм, єдиний у своєму роді в Харкові. Розташований в мальовничому районі Великої Данилівки біля дубового лісу. Проект Green Hills – це комплекс із 5 зблокованих будинків, кожен з яких має свою ділянку, два паркувальних місця, простору терасу, затишний просторий двір і прибудинкову територію.

Мета проекту: Створити новий, унікальний продукт, в якому кожне архітектурне рішення продумано до дрібниць. Основна концепція ЖК Green Hills – забезпечити комфортне і затишне проживання для кожної сім’ї. І ми з гордістю можемо сказати, нам це
вдалося!

4-414x233 ЖК Green Hills
Проектуючи Green Hills, ми заглянули наперед, пропрацювали кожну деталь і створили стильний, зручний і раціональний продукт. ЖК Green Hills – це ідеальне рішення для фахівців IT сфери, які хочуть купити сучасний будинок для роботи і життя з комфортом.

Опис проекту: Житловий комплекс знаходиться біля ресторану-курорту Дубровський, в 5 км від ТРЦ Караван і Дафі і 15 хвилинах від центру Харкова. При будівництві ми використовували тільки екологічні і пожежобезпечні матеріали, кожен з яких підкріплений сертифікатом і знаком якості. ЖК Green Hills – це не просто житловий комплекс, це новий тип
нерухомості.

 

Ми створили свого роду ком’юніті, де люди можуть усамітнитися від міського шуму, зібратися разом з друзями на власному подвір’ї та провести час з комфортом. У нас немає типових планувань кімнат, проект спланований таким чином, щоб всі приміщення були максимально просторими і світлими. Ніяких пафосних не актуальних дизайнів, будинок виконаний в стилі скандинавського мінімалізму, який дуже популярний в Європі. У вітальнях і спальнях встановлені великі панорамні вікна на всю ширину стіни, є простора тераса та власний двір з виходом до лісу. Все облаштовано так, щоб Ви залишалися в гармонії з природою.

Все, про що Ви мріяли, вже чекає Вас в Green Hills. Ранкова кава набалконі з видом на ліс, затишні вечори на терасі, паркова зона для сімейних прогулянок – все це у Вашому домі!

 

8-scaled-414x233 ЖК Green Hills

Площа будинків:
● 150 м2 + цокольний поверх
● 185 м2 + цокольний поверх

Офіційний сайт

Результати проекту:
● Розширення сучасної інфраструктури в м.Харків;
● Створення високотехнологічних і розумних будинків для фахівців
IT;
● Залучення IT-фахівців в м.Харків;
● Забезпечення IT фахівців сучасним житлом в екологічному районі
Харкова;
● Створення будинків, які сприяють утворенню IT-ком’юніті для
натхнення та створенню нових проектів.

Терміни реалізації проекту ЖК Green Hills: 2019-2020

Коментарі