Здавай кров на допомогу воїнам ЗСУ, але не здавайся разом із VEC-UA!

Здавай кров на допомогу воїнам ЗСУ, але не здавайся разом із VEC-UA!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Із першого дня війни Kharkiv IT Cluster та все ІТ-ком’юніті спрямувало свої сили на волонтерський напрямок. Для наближення Перемоги благодійна екосистема «IT4Life» щодня збирає кошти, купує, доставляє гуманітарну допомогу для цивільних та захисників України.

Один із прикладів таких ініціатив — акція VEC Donor, що її запускає компанія VEC-UA, та пропонує кожному, хто не має протипоказань та знаходиться у Харкові, долучитись та за донацію крові отримати класний мерч від компанії!

Що треба зробити?

  • З 26 лютого по 2 березня приходь до Харківського обласного центру служби крові (Клочківська, 366) та здавай кров для ЗСУ.
  • Після здачі крові, скажи реєстратору кодову фразу «Я від VEC-UA» та отримуй подяку від компанії.

Також слідкуйте за новинами компанії, акція може бути продовжена, та проведена в інших містах України!

Здавай кров на допомогу воїнам ЗСУ, але не здавайся!

Ми хочемо, щоб наші захисники знали, як ми пишаємося їхньою сміливістю й героїзмом. Наші дії вкотре демонструють, що Харківський ІТ Кластер — це не лише про ІТ, а – спільнота людей, які ніколи не лишаються осторонь від важливих подій у нашій країні.

Щасливі мати можливість зробити внесок у життя тих, хто бореться за наше майбутнє. Нехай ця допомога стане ще одним кроком до нашої спільної перемоги!

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Vek-UA_Kharkiv IT Cluster (4)
  2. banner_ua

Коментарі