Завдяки зусиллям команди Kharkiv IT Cluster вдалося зняти SECURITY ALERT з Харківського регіону

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Як повідомляє кореспондент «Харків. Коментарі» за інформацією прес-служби ХОДА, відповідна інформація розміщена на офіційному сайті Уряду Канади.
«23 вересня 2015 офіційна Оттава взяла до уваги раціональне обгрунтування Посольства Канади в Україні, яке, у свою чергу, прислухалося до канадського бізнесу та канадським афільованим бізнес-структурам в Україні, про зняття рекомендації щодо обмеження поїздок в Харківську область», – про це в листі главі обладміністрації Ігорю Райніну повідомив директор з міжнародних зв’язків Групи Провіденс (Торонто) Тарас Паславський.
«Зняття Канадою обмежень на поїздки її громадян в Харківську область відкриває додаткові можливості для розвитку бізнес-відносин з цією країною, – зазначила заступник голови ХОДА Юлія Світлична. – Нам є, чим зацікавити канадських інвесторів. А тепер ми зможемо представити їм потенціал Харківщини не тільки під час зустрічей у Києві та бізнес-форумів в різних країнах світу. Вони зможуть побачити все, що є в нашому регіоні. Звичайно, бізнесмени з більшою ймовірністю готові інвестувати в те, що бачили на власні очі».
Більше року тому Уряд Канади ввів рекомендації з урахуванням безпеки для канадців щодо обмеження поїздок у Харківську, Донецьку та Луганську області, а також Автономну Республіку Крим.
Джерело: http://kharkov.comments.ua/news/2015/09/29/124552.html

Коментарі