інтенсив з програмування

Запрошуємо на інтенсив з програмування!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Для всіх, хто цікавиться програмуванням, МНТ Q-BIT оголошує дату нового інтенсиву!

Коли: з 27 червня та з 4 липня

Що буде: На інтенсиві учасники навчаться програмувати з нуля або вдосконалюють свої навички з розв’язування алгоритмічних задач та олімпіадного програмування!

  • Інтенсив складається із шести занять:
  • для першої групи: 27.06, 29.06, 01.07, 05.07, 07.07, 09.07
  • для другої групи: 04.07, 06.07, 08.07, 11.07, 13.07, 15.07

Спеціально для цього інтенсиву були розроблені нові навчальні матеріали та різнорівневі завдання. Інтенсив передбачає повне занурення у програмування – на кожне заняття потрібно буде виділяти від 4 до 8 годин.

Інтенсив можна пройти в зручному для себе режимі, тому що всі матеріали, система тестування і відеозаписи лекцій будуть доступні учасникам до кінця літа.

❗ Алгоритмічні контести та заняття проходитимуть у трьох категоріях складності – L1, L2 та L3:

  • Рівень L1 – для «початківців». На цьому рівні достатньо вміти зчитувати дані та виводити результат виконання програми, застосовувати найпростіші алгоритмічні конструкції (розгалуження та цикл).
  • Рівень L2 – передбачає хороші знання та досвід застосування базових алгоритмічних конструкцій, структур та типів даних (масиви, рядки), а також нескладних алгоритмів (квадратичні сортировки, двійковий пошук, проста комбінаторика та теорія чисел).
  • Рівень L3 – олімпіадний. Бажано мати досвід участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з програмування. У цій категорії будуть розібрані завдання застосування теорії чисел, комбінаторики, динамічного програмування, теорії графів, структур даних.

Категорію можна обрати прямо під час інтенсиву, усім учасникам будуть доступні всі матеріали всіх категорій!

Додатково розроблена окрема програма для початківців – L0! Заняття для цієї категорії будуть проходити за окремим розкладом.

Ознайомитись із розкладом занять інтенсивів і зареєструватися можна вже зараз!

Хочу на інтенсив

Рекомендовані матеріали

  1. проєкт Kids2IT, учні створюють інноваційну технологію
  2. Фонд «Професійний розвиток Харкова», UNICEF Ukraine та Kharkiv IT Cluster провели навчання тренерів профорієнтаційних ігор «Kids2IT offline»!
  3. Kids2IT: Як стати Software Engineer в ЕРАМ? Досвід Юрія Давидовського.

Коментарі