Kids2IT: Зима, дрон і шафа: як пройшла заключна гра сезону 2021 ☃

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

📲 24 грудня пройшла остання гра у 2021 році, під час якої Kharkiv IT Cluster познайомився з учнями 9-го класу Харківської санаторної школи №13. 

За 2021-й рік ми зіграли понад 60 ігор у різних куточках Харкова та Харківської області. Понад 100 інноваційних ідей було запропоновано учнями 7-х і 11-х класів. І ми не зупиняємося.

🛎 Днями пройшла четверта зустріч з учнями Харківської санаторної школи №13. Це перша школа, яка підписала меморандум з Kharkiv IT Cluster і продовжує активно приймати участь у іграх Kids2IT. 

 

«Сьогоднішня зустріч для мене дуже важлива. Зараз мені важко визначитися з професією. IT-технології активно розвиваються і потрібно знати які є варіанти професій, щоб обрати для себе ту, що найбільш підходить», – каже Вікторія Соловйова, учениця 9-го класу

 

Під час гри учні презентували два проєкти. 

20211224_095128-scaled Kids2IT:  Зима, дрон і шафа: як пройшла заключна гра сезону 2021 ☃

 

🌟 Дрон для пошуку тварин

Перша група дітей була дуже занепокоєна тим, що в зимовий період на вулиці залишається багато тварин, які  можуть загинути через холод. Тому група небайдужих запропонувала дрон, який самостійно може виконувати пошук тварини.

Прилад сканує 

наявність тварини у просторі та передає сигнал у ветклініку чи Центр допомоги тваринам. Це відбувається завдяки системі навігації, камери та інших датчиків, які вбудовані в дрон.

 

 

 

 

20211224_094245-scaled Kids2IT:  Зима, дрон і шафа: як пройшла заключна гра сезону 2021 ☃

🌟 Автоматична шафа

Вранці буває тяжко зібратися, бо не завжди є можливість підготувати одяг завчасно.  Тому друга група учнів вирішує щоденну ранкову проблему всіх людей — інноваційну шафу для одягу.

Шафа може обробляти парою одяг, прасувати його, акуратно складати та навіть підібрати лук! нам залишається лише обрати на панелі необхідний режим. Діти також передбачили конфіденційність шафи, там є FaceID, яке запам’ятовує обличчя і ніхто, крім власника, не може його відкрити. Наявність шафи дозволить економити час та зробити життя людей зручним.

 

 

 

 

 

«Мені дуже сподобалось сьогоднішнє заняття, воно гарно розвиває мозок і змушує задуматись. У майбутньому, сподіваюсь, це нам допоможе при виборі своєї професії. Сьогодні ми розробили проєкт. Я виконувала роль Sales-manager, мені дуже сподобалося представляти наш продукт», — ділиться  Влада Коваленко, учениця 9-го класу.

 

Після презентації кожен учасник команди отримав сувенірні наліпки від компанії Sigma Software. Дякуємо компанії Sigma Software, мемберу Kharkiv IT Cluster, за сувенірні подарунки для дітей!

👓 Kharkiv IT Cluster радий стати свідком чудових ідей учнів та чекає на зустріч у Новому 2022 році! 

 

 

Коментарі