Юридична підтримка від партнерів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster продовжує співпрацю з АдО «Донець і партнери», в ході якого команда юристів супроводжує діяльність організації та консультує її з питань правильного оформлення відносин і застосування національного та міжнародного законодавства.

У березні цього року партнери підписали договір про співпрацю і здійснили перезапуск Red Alert, системи екстреної юридичної допомоги компаніям в екстрених ситуаціях.

Основна ідея, навколо якої харківські IT компанії сформували Кластер вже майже 4 роки тому, це консолідація можливостей, юридична підтримка, а також мінімізація ризиків впливу несприятливих факторів.

«Ми використовуємо закон в інтересах захисту прав наших клієнтів, у нас з Кластером є спільні цінності та цілі допомагати українському IT бізнесу в питаннях, пов’язаних з взаємодією з державними органами і правильною побудовою внутрішніх юридичних процесів, – підкреслив Артем Донець.

Разом з цим ми все ж є прихильниками проактивности і вважаємо, що екстрених ситуацій простіше запобігати, тому один з наших напрямків – допомога бізнесу в поточних юридичних питаннях», говорить він.

Kharkiv IT Cluster: об’єднує компанії навколо спільних інтересів.

Довідка: Адвокатське об’єднання «Донець і партнери» команда адвокатів і юристів з 25-річною правозахисної практикою. Надає повний спектр юридичних послуг, має досвід роботи в міжнародній юрисдикції. Юридичний супровід і захист бізнесу є основною спеціалізацією об’єднання.

 

Коментарі